Forum Nauka i edukacja Matura O maturze
ZMIEŃ
      filologia angielska

filologia angielska

(32 wyniki)
    • Mam pytanko - jaki jest prog przyjecia na filologie angielska na KUL-u i czy majac 94% - podst. i 88% - rozsz, angielski i 74% -podst. i 55% rozsz - polski mam duze szanse dostac sie tam ?
    • Oczywiście chodzi mi o % ze zdanej matury na poziomie podstawowym. Przy okazji napiszcie czy dostaliście się przy danych %-ach na studia dzienne , czy zaoczne. Pozdrawiam
    • Bardzo prosze jeżeli wybieracie się na anglistyke do krakowa na AP wpiszcie ile macie procent z matury z tego przedmiotu. Chce sie zorientować bo mam 90% i boje sie ze braknie bo podobno na AP jest sie trudno dostać. dziekuje za wszystkie odpowiedzi:)
    • Kto rezygnuje z filologii angielskiej? Albo z listy rezerwowej ?
    • Ile macie pkt.?
    • kto sie wybiera na Uniwersytet Łódzki na filologie angielska...?? I z jakimi wynikami...??....
    • Zarejestrowalam sie na UMCS, wypelnilam co trzeba,wplacilam kase,wszystko bylo ok,mialam podswietlone na zielono wszystkie etapty rekrutacji,loguje sie przed chwila i pojawia sie taka informacja: wybierz egzaminy na studia Filologia angielska - stacjonarne pierwszego stopnia: Wybór 'preferencja profilu ogólnoanglistycznego (WHU_FAN_S1)' nie jest możliwy Wymagany jest wybór egzaminu: * preferencja profilu amerykanistycznego (WHU_FAN_S1) (ZABLOKOWANY) * preferencja profil...
    • Mam pytanie do osób, które dostały się na ten kierunek i na tę uczelnię: ile mieliście punktów? Najbradziej interesują mnie punkty osób z końca listy. Nie wiecie czy będzie prowadzony drugi nabór? Staram się znaleźć taką informację, ale jeżeli by ktoś wiedział, to napiszcie. Jeżeli wcześniej nie rejestrowałem sie na ten kierunek, a teraz jestem zainteresowany, to mogę jeszcze startować w kolejnym naborze??
    • j.w.
    • Są jakieś szanse się na nią dostać ze śrenim wynikiem matury z anglika? Idzie ktoś? bo nie wiem czy iść się teraz rejestrować i tracić kase(na dzienne się nie dostałam). Dużo osób z dziennych idzie wieczorowo?
    • Czy jest sens składania papierów na wyżej wymieniony kierunek z takimi wynikami: j. polski- 82% (rozsz.) j. angielski- 69% (rozsz.) ?
    • wiebieram sie na swps nie wiem jednak jak szkola stoi z jezykami, jaki maja poziom i wogole. przyznam ze oferta jest bardzo ciekawa. moze ktos wie jak tam jest z poziomem? wiem ze psychologia jest swietna ale anglistyka? czekam na odpowiedzi pozdrawiam
    • Napiszcie ile trzeba bylo miec % z ang zeby sie dostac na dzienna filologie.Wpisujcie tez uczelnie:)
    • kto sie tam wybiera, jakie macie wyniki?? czy wiecie na czym moze polegaz ten test sprawdzajacy komunikatywnosc ?? wogule to uwazam ze jest to skandal ze na 45 miejsc jest ponad 1500 chetnych i nie mamy pojecia kiedy beda te egzaminy i czy wogule kazdy do nich bedzie podchodzil...a kiedy wreszcie ogloszenie wynikow?? :/
    • Jesli zamierzasz studiowac filologie angielska w katowicach na uniwersytecie śląskim wpisz się, jesli w innym miescie takze zostaw po sobie jakis znak :)
    • Kto z was wybiera się na ten kierunek i jak poszła wam rozszerzona matura (ang)?? Myślicie ze 75% z roz. wystarczy aby się dostać??
    • czesc, moglibyscie napisac gdzie wybieracie sie na ten kierunek i ile mieliscie % z maturce probnej? ( chce wiedziec orientacyjnie gdzie nie mam szans :)) )
    • Z nudów, w oczekiwaniu na wyniki proponuję 'popisywanie' się swoimi wynikami na tenże kierunek na KULu :D ... Mi po przeliczeniu wg wzoru: 0,7*(0,3*PPjez.ang. + 0,7*PRjez.ang.) + 0,3*(0,3*PP jez.pol. + 0,7*PR jez.pol.) = X/100 Mi wyszło 80,2/100. Pewnie marne szanse, ale cóż ... A Wam ile wychodzi ? Pozdrawiam ;)
    • Czy ktoś startuje na ten kierunek? Jeśli tak, to czy znaleźliście w necie jakieś testy, które pomogą przygotować się do egzaminu? Plis, przyszli angliści, łączmy się ;) trele-morele@o2.pl
    • Czy ktos wybiera się na ten kierunek. Jeśli wiecie coś więcej o tym kierunku to piszcie, bo osobiście to bardzo ciekawi mnie ten kierunek, ale boję się trochę bo nie wiem co i jak.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się