Forum Zdrowie Dieta Dieta Cambridge
ZMIEŃ
      grudka

grudka

(4 wyniki)
    • Grudki(9)

Witam Właśnie zaczęłam 1 dzień diety. Pomimo zalania zupy i koktajlu letnia wodą i intensywnym mieszaniu pozostały fatalne grudki. Czy jest na to jakiś sposób???
    • Trochę późno wpadłam na to,żeby was o to zapytać,bo właściwie,to już kończę mieszaną,ale może komuś ten wątek ułatwi życie.Otóż przez ten cały czas (i wcześniej też,parę lat temu)nie nauczyłam się mieszać koktajli,ciągle zostają mi grudki,choćbym mieszała pół godziny.Nie zamierzam kupować miksera tylko po to,żeby go używać do tej diety.Dziwne,że z zupami w ogóle nie mam problemu.Znakomicie się rozpuszczają.Macie jakieś swoje sposoby? Pozdrawiam.
    • Wypilam koktajl waniliowy nawet nie ejst taki zly ale powiedzcie dziewczyny jak zrobic zeby nie bylo grudek plywajacych???mieszalam chyba z 10 minut to i dalej byly:(Buziaki moze przez sitko:/?
    • powiedzcie mi doświadczone i zaprawione w boju kobiety, jak rozpuszczać zupki i napoje, by nie robiły się grudki. Ja wsypuję proszek do kubeczka, następnie powoli dolewam wode i cały czas mieszam i niestety robią się grudki, ta zawiesina nie chce sie za nic idealnie rozpuścić. Napój waniliowy przelałam sobie nawet przez sitko, by odcedzić pozostały zbity w grudki proszek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się