hi

(3 wyniki)
  • Musze ci powiedziec ze własnie czytałam wszystkie swoje poprzednie posty.. i mało sie nie popłakałam:)Teraz dopiero widze jak bardzo mnie wspierałas!:) Od jutra przechodze na dietę warzywną przez 2 tygodnie a potem znowu na DC. Zobaczymy co z tego wyniknie .Mam nadzieje ze te 10 kilo schudnę spowrotem. A jak tam twoja waga? Robisz teraz mieszaną czy ścisłą? Pozdrawiam!!!:)
  • Weszlam na to forum tak z ciekawosci i przypomnialy mi sie moje doswiadczenia z ta dieta... Otoz ja schudlam tylko 1,5 kg mimo iz stosowalam sie scisle do wszystkiego... Jadlam zupki i deserki 3 razy dziennie przez 2 tygodnie... Moja waga startowa byla 71 kg przy wzroscie 165cm... Czulam sie dobrze ale nie widzac efektow bylam strasznie rozdrazniona i zla ze pieniadze poszly na marne... Od tej pory zadnych eksperymentow... jak widac kazdy jest inny...
  • sluchajcie dziewczyny! to jest straszny szajs.. nie warto sobie psuc zdrowia! chcialam sobie to kupic w aptece to sie babka przezegnala i powiedziala zebym tego nie jadla! ze to tak wyplukuje wapn z kosci ze po skonczonej diecie ma sie takie zwyrodniale gorzej niz 100letnia baba!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się