Forum Regionalne Kujawsko-pomorskie Toruń
ZMIEŃ
    kompetentny

  kompetentny

  (6 wyników)
  • Z Waszego punktu widzenia co jest lepsze. Przypomniec trzeba ze szef kompetentny to ktos kto moze pracownika pociagnac do wyzszych kwalifikacji. Jednak szef kretyn to taki ktory nigdy nie przeszkodzi w niczym, nie zapyta z obawy aby sie nie skompromitowac, samodzielnosc jest wiec duzo wieksza. Ciekawi mnie, jakich szefow preferuja forumowicze?
  • przechodziłem przez Rynek Nowomiejski. Na zborze zobaczyłem wielką płachtę - trudno jej nie zauważyć... Okazało się że ktos - chyba pan Ż., ale nikt się pod tym nie podpisał - wywiesił ranking ludzi, którzy sa niekompeteni. Dwójka dziennikarzy z "pomorki", jakas kobitka z UMK ( o ile dobrze pamiętam zajmująca się filmoznawstwem). Dziennikarze kwestionowali działalność pana Ż. w ramach fundacji tumult i chyba generalnie patrzyli mu na łapki. więc chyba sa niekompeteni, bo nie chwal...
  • Poszukuje optyka w miare i niedrogiego i majacego oprawki na czasie. dziekuję
  • Moim zdaniem "Rada Prezydencka" jest: 1) niepotrzebna (kolejne gremium, które mając niewiele do powiedzenia, będzie próbowało zdobyć jak najwięcej władzy poprzez swe wpływy, układy, przyczyniając się tworzenia kolejnej, tym razem Toruńskiej, Republiki Kolesi) 2) niekompetentna (przykłdem jest udział choćby Wierzcholskiego, który dostał sie do niej tylko za to,że wspierał kampanię Zaleskiego - z resztą nie tylko on!!!) 3)żałosnym "Kółk...
  • Uważam, że na to pytanie należy odpowiedzieć i tak i nie. Szefa kretyna można manipulować, szef kretyn nigdy nie powinien zarzucić niekompetencji (chyba, że nie uważa się za idiotę). Ale są też minusy, od idioty niczego się nie nauczysz, organizacja pracy w środowisku w którym funkcjonuje szef-kretyn jest niekorzystna dla wszystkich pracowników. No więc co Wy uważacie?
  • " Pan Prezydent czuje się troche odpowiedzialny" - tak skomentował sprawę rzecznik Prezydenta! Nic bardziej obłudnego i pokrętnego! Czy jest to ucieczka od odpowiedzialności za finkcjonowanie miasta? Pytam więc - kto odpowiada za funkcjonowanie naszego Grodu Kopernika? Czy tym razem winni są kułacy i stonka - pytam ironicznie???

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się