kompetentny

(6 wyników)
  • Czy ktoś mógłby się podzielić opinią na temat pani doktor? Chciałabym skorzystać z jej pomocy, ale jej jeszcze nie znam. Z góry dziękuję za pomoc. Marinera
  • Witam drogie mamy, Mam skierowanie do chirurga dziecięcego z uwagi na zbyt krótkie wędzidełko (córunia 9- miesięcy). Czy któraś z Was zna dobrego, mającego podejście do dzieci chirurga w Poznaniu który może wykonać taki zabieg-może byc też prywatnie??? Z góry dziękuję za odpowiedź. Kasia
  • Jest taki? Jeśli znacie, to polećcie, proszę. A już naprawdę super to by było gdyby jeszcze pracował w Św. Rodzinie:) p.s. biała listę czytałam, ale strasznie tam tego dużo, często przedawnione no i przede wszystkim nie znalazłam takiego, który spełniałby wszystkie moje kryteria (wiem, wymagająca jestem:)
  • za 3 miesiące zostanę mamą, mieszkam na Ratajach - os. Lecha... szukam tu innych mam... szczególnie interesuje mnie do jakiego pediatry chodzicie, jaką położną polecacie... pomóżcie niedoświadczoenej mamie rozeznać się w terenie :)
  • Witam, czy macie jakiegoś sprawdzonego kompetentnego urologa dziecięcego w Poznaniu? Proszę o rekomendacje..... pozdrawiam!
  • Zamierzamy sie przeprowadzic. Czy mozecie polecic dobrego pediatre z orła białego? Zalezy mi na kims kompetentnym ,który nie wymysla!!!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się