Forum Regionalne Dolnośląskie Wałbrzych
ZMIEŃ
      kompetentny

kompetentny

(4 wyniki)
    • Szukam ginekologa, który jest dobrym fachowcem, nie traktuje kobiet przedmiotowo, któremu nie trzeba przypominać rzeczy oczywistych (badanie piersi, usg narządów rodnych, badanie poziomu hormonów płciowych, cytologia, badanie czystości pochwy). Takiego, który posiada dużą kulturę osobistą i nie zdziera pieniędzy z pacjentek. Czy ktoś zna takiego ginekologa w Wałbrzychu. Prośba jest dość pilna. A może w którejś przychodni taki pracuje, aspekt finansowy jest istotny.
    • Chciałam poruszyć temat , drażniący mnie ,moich kolegów itd mianowicie osoba pani pedagog z Komendy Miejskiej w Wałbrzychu.Pani ta rości sobie prawo do udzielania rad dzieciom z rodzin patologicznych!!!Pytam kto dał Jej takie prawo aby mówić ,co dobre a co złe skoro SAMA jest bardzo nie wporządku!!!Nie ma wykształcenia typowo pedagogicznego,o ludzie a gdzie tu mówić o resocjalizacji?[sama wymaga leczenia!]Jak ktoś taki,kto prowadzi się niemoralnie jest osobą odpowiedzialną za czyj...
    • ZBIGNIEW DYNAK urodził się 2 grudnia 1960r. w Wałbrzychu. W latach 1995 - 1997 pracował na stanowisku dyrektora Biura Wdrażania Programów Regionalnych w Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Wałbrzychu, gdzie odpowiadał za program Unii Europejskiej PHARE - STRUDER w regionie wałbrzyskim finansujący m.in. projekty inwestycyjne przedsiębiorstw i gmin. W latach 1990 - 1995 pełnił funkcję dyrektora Wydziału Rozwoju Regionalnego w Urzędzie Wojewódzkim w Wałbrzychu. W latach 1997 - 1999 ...
    • Sprawa może trochę późno, ale ta decyzja dojrzewała we mnie dość długo... Ostatnie wydarzenia w Warszawie skłoniły mnie bowiem do samozwańczego przejęcia obowiązków Prezydenta Wałbrzycha... Skoro takie jajca moga dziać się w Wawie, to czemu nie u nas ? Oto moje pierwsze decyzje: Kruczkowski, Pankanin, i kto tam jeszcze został - wylatują ze stanowisk... Kontakt do mnie tylko przez forum - w tym wątku... Sprawy socjalne rozpatruję we wtorki... Sprawy gospodarcze w czwartki... Z resz...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się