Forum Dom Wspólnoty mieszkaniowe
ZMIEŃ
      kompetentny

kompetentny

(4 wyniki)
    • W mojej Wspólnocie administrator po raz kolejny podesłał swojego wykonawcę do wykonania robót ociepleniowych na naszych budynkach. Sam podpisał z nim umowę występując w niej jako zarząd i zamawiający w imieniu wspólnoty nie będąc w żaden sposób upoważniony do tego przez mieszkańców. Zarząd jest tak uległy w stosunku do administratora że podpisuje wszystko co on mu podsunie więc i tym razem zgodził się na podyktowane warunki nie pytając o zgodę żadnego z mieszkańców i roboty został...
    • jestem w zarządzie wspolnoty-1o mieszkań 6 lokali uslugowych.budynek 3 piętra 4 lata po kapitalnym remoncie. mamay nip regon pieczęć konto. do tej pory ja zajmowalam się zarządem i jakoś to szlo. natomiast nie mam ani czasu ani kompetencji ani wiedzy co robić w wielu kwestiach tj. dokumentacja techniczna, sprawy z garażami i 1 niepokorny wlaściciel. nikt z nas lokatorow nie poradzi sobie sam z wieloma kwestiami.proszę o adresy kontakty z jakimiś firmami. a może jakiś sprawny admin...
    • Pytanie jak w temacie. Jakiś czas temu, gdy nie mieszkałem tutaj gdzie mieszkam, wspólnotą zarządzała profesjonalna firma. Oczywiście kilku panom to się nie podobało i namówili sporą częsć mieszkańców do zrezygnowania z usług firmy, a zarządzeniem (bez żadnego przygotowania) zajęli się oni. I teraz pojawia się problem - z tego co wiem, uchwały podejmowane są niezgodnie z prawem, zarządzają niekompetentnie, przez co narażenie jesteśmy na różnego rodzaju kary finansowe (np.: z nadzoru bu...
    • mam pytanie odnoscnie sprawozdania M01 do gusu. otoz w czesci gdzie mam zadluzenie min 1 miesiac i mam tylko jednego kolsia ktory ma jednomiesiaczne zadluizenie w wysokosci 400 zł i nie wiem jak w te kratki wpisac bo zaczynamy od lewej w tysiacach wiec jak mam tysiaca to wpisuaj tylko "jedynke" w pierwasz kratke od lewej a co jak mam 400 zlo do ktorej kratki wpisac te 400??

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się