Forum eDziecko Ciąża i poród Szpitale
ZMIEŃ
      kompetentny

kompetentny

(16 wyników)
    • WITAM SERDECZNIE. CZY MOZECIE POLECIC DOBREGO, KOMPETENTNEGO GIN. W LODZI? MOZE BYC PRYWATNIE PRZYJMUJACY. DZIEKUJE.
    • Przeprowadziłam się z Wrocławia do Warszawy, proszę Was podajcie mi kilka namiarów na dobrych lekarzy ginekologów... Z góry dziękuję za namiary :)
    • Chcemy rodzić na Żelaznej z położną. Wiem że wiele z nich jest super, ale chaciłabym sie dowiedzieć czegoś blizej o kilku z nich: - w jakim są wieku (mniej więcej) - ile kosztuje ich obecność przy porodzie - jaka jest ich mentalnosć (czy są konkretne, czy raczej bardziej opiekuńcze i współczujące itp). Interesujące mnie połażne to: Edyta Dzierżak-Prostek, Małgorzata Gierada-Radoń, Jolanta Miłek, Agnieszka Pilaszek i Monika Dróździel. Z góry dziękuję za odpowiedzi. pzdr
    • Zamierzam się zapisać do lekarza w przychodni przyszpitalnej na Solcu.Na stronie szpitala znalazłam nazwiska tych pań. Czy ktoś może miał z nimi kontakt i może polecić którąś z nich? A może jest tam jakiś inny fajny lekarz? (w przychodni) dzięki i pozdrawiam
    • Szukam kompetentnego i ludzkiego ginekologa, ktory poprowadzi moja ciaze w W- wie. Ze wzgledow finansowych prywatni odpadaja. Macie do polecenia lekarza z przychodni publicznej, najlepiej z Mokotowa lub Centrum? Co myslicie o Malczewskiego? Doradzcie! Gosia
    • Szukam fajnego lekarza prowadzącego w Warszawie. Może mogłybyscie mi kogos polecić. Z góry dziekuję
    • Czy ktoś może nam pomóc w wyborze położnej w Szpitalu na Karowej.Dziękujemy za każdą informację.
    • Mam różne opinie odnośnie Szpitala Miejskiego i Wojewódzkiego. Jakie wy macie zdanie o nich? Kto tam rodził??
    • mam pytanie o tych lekarzy ze sw. zofii. czy oni sa dobrzy? czy mialyscie z nimi do czynienia? i czy wiecie gdzie tanio dr makowski robi usg? slyszalam ze przyjmuje na Luckiej za 130 zl. zgrozo! co za cena! ale moze warto wydac taka kase??? pomozcie i pozdrawiam Was. wegielek + 24 tyg. dzidzia w brzuszku
    • Czy możecie podzielic sie opiniami nt. tego lekarza
    • czy któraś z was rodziła może z jedną z tych położnych na Żelaznej i może coś o nich powiedzieć.
    • Będzie prowadził moją ciąże , własnie wybieram się do niego na pierwszą wizytę. Słyszałam o nim że jest kompetentnym lekarzem a przy tym miłym człowiekiem. Czy któraś prowadzi lub prowadziła u niego ciąże? Z góry dziękuję za opinie.
    • kogo polecacie bardziej na usg genetyczne ok 20 tygodnia? ze obydwaj dobrzy fachowcy to wiem. a jak z ich podejściem do pacjentek?
    • Właśnie dowiedziałam się, że jestem w ciąży i chcę wybrać sobie lekarza prowadzącego -najlepiej z Św. Zofii. Na razie zapisałam się do Dantexu w Warszawie do dr Dembowieckiej -Ochman. Jeżeli macie jakieś spostrzeżenia - prosze o inf. Może doradźcie mi dobrego ginekologa. To moja pierwsza ciąża i chciałabym mieć dobrą opiekę i kompetentnego, sprawdzonego lekarza. Najlepiej z nowoczesnym aparatem USG w gabinecie.
    • Prawdopodobnie będę rodziła na Żelaznej za 7 tygodni. Chciałabym umówić się z konkretna położną. Czy mozecie kogoś polecić? Mycha

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się