Forum Regionalne Mazowieckie Warszawa Warszawa
ZMIEŃ
    kompetentny

  kompetentny

  (8 wyników)
  • Witamy Panie Dyrektorze, to dobrze, że Pan wrócił. Czekaliśmy, i wierzyliśmy, że Pan do nas wróci. Ten szpital, personel i pacjenci maja prawo do tego, aby kierował nimi ktoś tak kompetentny, jak Pan. Życzymy Panu dużo siły w walce z biurokracją, kagańcami NFZ i pomysłami polityków takiego pokróju, jak ten, który przez swoją głupotę i zaślepienie skutecznie spowodował radykalne zmniejszenie liczby przeszczepów i w tej sposób wielu oczekujących skazał na śmierć. Wiemy o kogo hodz...
  • Uzyję na razie jednego argumentu. Jak będzie brakowało to dołożę nastepnych. - BO JEST NIEKOMPETENTNY I NIE POTRAFI NAWET PRZEWIDZIEC SKUTKÓW SWOICH DECYZJI. NIE ZNA SIĘ NA TYM CO ROBI (bo skąd ma się znać.To jego pierwsza praca w gospodarce.)
  • Kontrola jakości obsługi? Chciałbym wierzyć, że to rzeczywiście będzie działać, niestety policja to nie operator GSM nie ma ryzyka, że niezadowolony klient pójdzie do konkurencji... Tak czy owak zostały podjęte słuszne kroki mam nadzieje, że nie tylko po to, żeby się gazeta odwaliła od tej konkretnej sprawy.
  • Pisowcy , szkodnicy - wont . Odsiadka kaczyńskiego na stołku prezia Warszawy , kosztowała miasto kilka lat zacofania . Jego lokaje , kucharki i zmywaczki muszą odejść , banda nieudaczników .
  • No właśnie wnioski dość smutne. Kolejny urzędnik "piastujący" wysokie i odpowiedzialne w naszym mieście stanowisko i znów niekompetentny ale za to z siebie zdowolony (czy to już jakiś standard?). Pan dyrektor w swej łaskawości (i zdradzaniu zapewne wielkich tajemnic) powiedział, że w październiku autobusy bedą kursować tak jak w maju. Otóż "duby smalone" pan panie dyrektorze opowiada i kompromituje się przed tymi co choć trochę komunikacją się interesują. Już pan obiecywał, że wpro...
  • Panie Prezydencie czy to ta pańska wspaniała, fachowa, kompetentna i działająca tylko i wyłącznie zgodnie z prawem administracja wystąpiła o pozwolenie do Wojewody? Gratulacje!!! Czy Pan może spać spokojnie w sytuacji gdy Warszawa schodzi do poziomu Pcimia ( przepraszam Pcim to tylko taka przenośnia )
  • Media pewnie chcicialyby zlinczowac czlowieka. Tylko jak sami daja dupy, to przeprosza petitem, albo nic nie napisza.
  • wydaje mi się że nowy konserwator powinien być jednaak architektem, któremy nieobce sa problrmy planowaania przestrzennego, archeolog z Sokołowa Podlaskiego, choćby nie wiem jak wykształcony, ni uwłaczając jego kompetencjom, co on może wiedzieć o Warszawie - jesli już to jest wiedza książkowa , teoretyczna. Nie wierzę, że nie można znależć w Warsawie nieprzekupnego, bez własnych ambicji projektowych, kompetentnego urzędnika-architekta.

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się