Forum Aktualności i Media Kraj
ZMIEŃ
    kompetentny

  kompetentny

  (74 wyniki)
  • PiS to partia niekompetentnych schizofreników rządzona przez niekompetentnego i bezczelnie cynicznego kaczego trolla. Pamiętamy przekręty i nieudolność pisowskiej sekty takie jak - afera tabletkowa lekarza- aborcjonisty Bolka Piechy ( który u Olejnik przyznał się do dokonania w latach 80 ok. tysiąca -słownie TYSIĄCA!!! - Morderstw na Nienarodzonych!!!), sprawę inkasenta Lipca, Złotą Płytę posła Lipińskiego w duecie z Renią B, intelektualne wyczyny posła Suskiego i posłanki Sobeckiej, ...
  • Andrzej Dycha "Europejczyk". www.dziennik.pl/gospodarka/article616386/Polska_kompromitacja_w_Brukseli.html Czy jak rzadzil PiS wydarzyl sie taki przypadek?
  • Polacy wiedzą, że Platforma jest kompetentna w sprawach gospodarczych. SLD bazuje na rozdawnictwie, a w PiS poza Natalli-Świat nie ma nikogo, kto by się na tym znał. Ostatnia odeszła Teresa Lubińska - mówi Rafał Grupiński z PO, minister w kancelarii premiera. Co by Kaczyniaki i ich ferajna kombinowała zawsze to będzie PiS. (Przeproście i Sp)
  • czy posiada tak zwane jaja? zaczynam mieć wątpliwości.
  • Co konkretnego zrobił ten człowiek jako poseł ubiegłych kadencji w których "występował"? Jakieś propozycje, ustawy sam przygotowywał??? Czy kompletnie zero, nic nie robił tylko się kreował na gwiazdę? Co w życiu osiągnął oprócz pienienia się w telewizji i wciskania ludziom kitu??
  • zaczął walczyć z telewizją a więc z inteligencją, sympatię Polaków(młodzieży)w UK też już stracił. W końcu zostanie mu tylko małpkowy kapciowy z podatkowego raju - Palikot i oszlały od nieustannego molestowania muszek owocówek - kapownik Niesiołowski. Nie zapominajmy o bęcwale Nowaku, który zamierza rozwalić NBP.
  • znawców polskiej tożsamości narodowej. Zapomniał o naszej specyfice narodowej i jej związkach z katolicyzmem czy aż tak skąpo i powierzchownie zna losy własnego narodu? Oto co wypisuje nasz uczony publicysta? Patriotyzm, albo o potędze starych nawyków Czy w epoce globalizacji mitologia narodowa może być żywym elementem kształtującym społeczny dyskurs? Patrząc na Polskę, na tutejsze spory i dyskusje intelektualne, można odnieść wrażenie, że żadnej globalizacji nigdy nie był...
  • Od 15 lat próbuje sie stworzyć rząd kompetentny, tzw rząd fachowców. Idea zawsze słuszna i zawsze na tej idei sie kończy...
  • Kancelaria Prezydenta nie powiadomiła pułkownika Czwarty generał nie dojechał na czas Pułkownik Dariusz Wroński, dowódca 25. Brygady Kawalerii Powietrznej w Tomaszowie Mazowieckim miał w sobotę odebrać czwartą nominację generalską z rąk prezydenta Lecha Kaczyńskiego - dowiedział się DZIENNIK. Informację o awansie Kancelaria Prezydenta przekazała jednak zbyt późno i oficer nie zdążył dojechać na czas do Warszawy. więcej »
  • Kompetentny i chyba przyzwoity człowiek. I jak kontroluje emocje! (choć troszku cyborgowato...)
  • Dlaczego ? Przypomina sie PRL z czasow staliznizmu i slynne "nie matura,lecz chec szczera zrobi z ciebie inzyniera". Stalinowcom chodzilo o wiernosc,wdziecznosc i absolutne posluszenstwo idiotow zajmujacych wazne funkcje w panstwie. Czy o to samo chodzi kaczorom absolwentom PRLowskich uniwersytetow,ktorzy znaja zycie w normalnych krajach wylacznie z lektury wspanialego ND ?
  • On siedział. Dotychczasowi tylko wsadzali. Niech każdy oceniając Czumę o tym pamięta. Ani policje, ani więzienia nie zmieniły się wraz z systemem. Rzeczy są uniwersalne we wszystkich ustrojach. Ziobro, Kaczory, inni zasmarkani "szeryfowie" - powiesiliby się w celi z recydywą po tygodniu.
  • z doza luzu z PRLowskim "starszym wykladowca", przyzwyczjonym do akademi i recytownia na pamiec (najlpesze 99.7). Przeciez ten Kaczoro jest sam najwiekszym reliktem polskiej komuny jaki istnial, on nic innego nie widzial. Wyrwany granantem z akademii gomolkowsiej tylko na inny temat. Juz zapomnielismy ze polityce tej klasy co Kwas istnieja.
  • mówi senator K. Putra! I ma rację!
  • Eksperci się poddali Jednym z ekspertów, którzy przyczynili się we wtorek do bezprawnego wykluczenia przez sejmową komisję śledczą pełnomocnika Jana Kulczyka, była dr Ewa Gruza, zaproszona do doradzania komisji przez posłów prawicy. Mamy dokument, z którego wynika, że od działalności Gruzy jako eksperta komisji już dwa tygodnie temu odciął się Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, na którym pani doktor jest zatrudniona. Dziekan prof. Tadeusz Tomaszewski ...
  • Skandaliczna decyzja zapadla na podstawie "roboczej notatki".
  • i ekonomisty chyba nikt nie zna. To rzadkie połączenie buty, zapatrzenia w siebie i niekompetencji. Ktoś zna może jakieś jego trafne przedsięwzięcia, opinie lub prognozy?
  • Kompetencja , logiczne podejmowanie POdsuwanych przez Olejnik kwestii i niewątpliwy urok osobisty .To dzisiaj zaprezentowała pani Fotyga.Brawo!!!I jak pięknie przyłożyła Sikorskiemu a w ostatnich słowach chwaląc go! Brawo !!! kecaw
  • Sa dwie mozliwosci - albo nie wie co robi, albo wie i to robi ... nie wiadomo co gorsze ?
  • utrącili Libickiego, jedynego kompetentnego europosła którego mieli wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,6483388,Libicki_i_Tomczak_wystapili_z_PiS_u.html

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się