Forum Gospodarka Gospodarka
ZMIEŃ
    kompetentny

  kompetentny

  (5 wyników)
  • Z ministerstwa wyrzucono w zeszłym roku zbyt wiele kompetentnych osób by teraz prywatyzować. Poza tym reszta boi się podejmowac decyzje bo może przyjść minister ziobro żeby sobie zrobić kolejną konferencje prasową. Kto by sie tam wychylał za 3 tysiace miesięcznie... A jak upadną stocznie to się zwali winę na Ministerstwo gospodarki. I jakoś to będzie - byle dociągnąć do kolejnych wyborów - może przyjdą jacyś normalniejsi ludziee.
  • Gadomski to nie samowity 'party spoiler'. Nic nie wedlug tego faceta nie jest zasługą rządu a tym bardziej rządu PiSu i koalicji. To co się dzieje w polskiej ekonomi może tylko świadczyć o jednym, a mianowicie o tym, ze to zrobił PiS i koalicja było absolutnie słuszne, porostu przestali miec zly wpływ na ekonomie a zamiast tego wypowiedzieli walkę korupcji, układom i nepotyzmowi który tak wytwale reprezentowali i bronili Balcerorwicz i spółka. Rezultaty innowacyjnego podejścia do gos...
  • A to ci prezesik. Wykształcenie - pal licho. To tylko papier. Ale ten staż pracy... Ile lat ma w takim razie ten urzędnik w randze ministra ?
  • Sebastian Mikosz znal przynajmniej jeden obcy jezyk. Wsrod polskich elit taki grzech jest nie do przebaczenia.

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się