Forum Pomoc O forum
ZMIEŃ
      kompetentny

kompetentny

(4 wyniki)
    • Ja wiem, ze tego sie nie robi, ale baaaardzo prosze - odstap od zasady i wytlumacz, chociaz jednym zdaniem konkretnym, co bylo zlego, lamiacego prawo czy netykiete, w watku Vincenta "KAwaler do wziecia podsumowanie" na forum Telewizja, ze ten swietnie (badzmy szczerzy) napisany tekst zniknal? Nie znajduje go nawet na Oslej L. Oczekuje na jakiegos ptaszka przy temacie (kolor obojetny chociaz wolalabym czerwony). Dziekuje serdecznie z gory. Z dolu obiecuje tez podziekowac jak bedzie...
    • Temat statystyki jest chyba dla was admini tematem tabu ! tylko dlaczego ? Wszyscy obiecują poprawe od tak długiego czasu a rzeczywistość wciąż jest zła Nie dość że opóźnienia wciąż sięgają od kilku do kilkanastu dni to jeszcze są takie przekłamania w datach że głowa boli !!!!!!!!!!!!!!! Może wreszcie odpowiecie :::kiedy nastapi poprawa i kiedy będą one działać poprawnie . Chyba że jest wam wygodnie nie widzieć tego problemu ???? zauważyłam bowiem że nawet już nie raczycie odpowiada...
    • strasznie chciałbym móc zmieniać swoje wypowiedzi ze względu na to że nbie ponosi a dopóki myślę took. ale potem mam zbyt wielkie i zbyt osobiste podejście do zagrożeń...je..a , to może być slina na języku nie cierpiącym suchości..jak teraz czytam ..chodziłoby mi też o szczerą wersję ale nie zmienianie treści czyli kawałek pierwotny i zmodyfikowany po myśleniu innyych ps i proszę o rozumiejące traktowanie bo mi przeglądarka działa ok dopóki tu nie wejdę i wiem i wy wiecie że ktoś haczy moc...
    • Logowanie ma ukryc dane osoby piszacej jednak ja mam watpliwosci. forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=44&w=28639744&a=28659166 Prosze o wyjasnienie tej sprawy.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się