kompetentny

(4 wyniki)
  • czy dr Rokicki, to kompetentny lekarz i czy którejś z Was pomógł?
  • drogie forumowiczki! szukam opinii o dr. A. Kaplińskim. Od jakiegoś czasu lecze się u Pana doktora prywtnie. Trafiłam całkowicie przypadkowo więc zależy mi na poznaniu opinii pacjentek. Widaje się być osobą kompetentna i zatroskaną zdrowiem pacjentek, problem w tym, że zaleca mnóstwo częstych badań i wizyt (wszystkie hormony, powtarzanie ciągłe USG) i to wszystko strasznie dużo kosztuje. Po każdej izycie zostawiam kilkaset złotych. Czy warto zaufać i chodzić dalej??? dzięki za ws...
  • Jak w tytule: pomóżcie proszę. Mam za sobą trudne, niedonoszone ciąże, bardzo możliwe że z powodu niefrasobliwości mojego dotychczasowego lekarza, dlatego wybór gina to dla mnie sprawa kluczowa. Najcześciej polecano mi własnie te dwa nazwiska. Możecie coś o nich powiedzieć? Polecacie któregoś? Będę wdzięczna za wszystkie opinie, im bardziej szczegółowe tym lepiej. A może polecacie jeszcze kogoś innego (Warszawa)? Dziękuję Magda
  • Cześć, Zwróciłam uwagę na Twój post, gdzie stanowczo odradzałaś ginekologów z Luxmedu. Mój mąż ma tam od niedawna wykupiony pakiet pracowniczy, na który ja również mogę leczyć się bezpłatnie. I oczywiście chciałam z tego skorzystać i wybrać się do gina i endokrynologa po poradę. Czy możesz mi powiedzieć kogo byś tam nie polecała i dlaczego? Dzięki i pozdrawiam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się