Forum Dom Developerzy: Warszawa
ZMIEŃ
      kompetentny

kompetentny

(4 wyniki)
    • Witam wszystkich, jaką chcielibyście idealną agencje nieruchomości? co powinna robić, a czego nie powinna robic? ile powinno wynosić wynagrodzenie pośrednika? co jest dla Was najważniejsze przy wyborze biura nieruchomości? pozdrawiam
    • Jakis czas temu rozpoczalem wielka przygode z firma Cotton House, ktora lacznie z wykonawca, firma PBP Pulawy, buduje budynek przy ul. Bema w Warszawie. Firma juz konczy budowe, tym niemniej chcialbym prosic wszystkich, ktorzy rozwazaja zakup mieszkania w tej lokalizacji o gruntowne przemyslenie swojej decyzji. Budynek mial byc ukonczony do konca czerwca 2001. Nie jest i nikt nie wie kiedy bedzie. Inwestor nie udziela zadnych informacji. Tak samo postepuje wykonawca, ktory paradok...
    • PKP(14)

Ech i znowu te podwyżki biletów. Szlag mnie trafia z tego powodu. Chciałbym mieć nadzieję że polepszy sie jakość podróżowania ale to są pobożne życzenia. Mam dość płacenia za to że jadę interesuje mnie jeszcze jakość podróży. Czy jest sposób na to?
    • Bylem w biurze(baraku) sprzedazy na terenie budowy przy Mehoffera. Czesc obslugi bardzo mila, ale niestety malo kompetentna. Na wszelkie pytania wykraczajace zakresem poza mozliwosci lawirowania przez srednio przeszkolonego handlowca, odpowiedz mozna uzyskac od pani, ktora "rzadzi" w tym biurze. I tu zaczyna sie koszmar. Kobieta ta ewidentnie szuka frajerow, ktorzy dadza sie naciagnac na jej quasi-kompetentne wypowiedzi (w dokumentach firmy figuruje jej nazwisko jako wspolwlascici...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się