Forum Regionalne Podkarpackie Tarnobrzeg
ZMIEŃ
    kompetentny

  kompetentny

  (6 wyników)
  • Przedstawiony przez Pana Prezydenta Tarnobrzega skład zarzadu rozmija się z obietnicą którą składał wyborcom. Miało przyjść nowe i tak to wygląda? Czujemy sie oszukani i ośmieszani. Czy Prezydent nie widzi konfliktu etycznego, kiedy małżeństwo biznesmen i bizneswomen zajmują stanowiska w organach ustawodawczych i we władzy wykonawczej? Politowania godna decyzja.
  • Pan Dziubińskie zna nasze miasto jak nikt inny! Obecnie nie ma lepszego kandydata jak ON!
  • KOMENDANT STRAŻY MIEJSKIEJ w końcu założy mundur albo żegnaj gienia świat się zmienia Zresztą może zaczną teraz pracować a nie podrywać panienki z samochodu i wlepiać mandaty za jajka!
  • Wiemy ze strony urzędu o każdym kroku Prezydenta i możemy zdjęcia zobaczyć, a na BIP-ie brak Regulaminu Organizacyjnego....
  • z tego co wiem to na NFZ jest poradnia w "starym pogotowiu" (ul. Mickiewicza), na ul. Targowej jest coś co się nazywa "neuromed" ale jak tam poszłem to się okazało, że przyjmuje tylko neurolog dziecięcy, natomiast teraz wyszukałem że jest poradnia w machowie (zakładowa 50) i tam też jest neurologiczna, ktoś mi może powiedzieć kto tam przyjmuje, i czy opłaca się tam pójść, tzn. czy lekarz znośny czy lepiej omijać ?
  • Ostatnio w Tarnobrzegu ogłoszono przetarg na przygotowanie materiałów i wniosków do ubiegania sie o pieniądze z funduszu spójności UE na jakiś tam program. Miasto ma za to zapłacic ponad 100 tysięcy. Czy w urzędzie nie ma pracownika a jest ich około 200,który byłby to w stanie to zrobić.Po co was tam tylu siedzi.Po co wam wydział Rozwoju ,Promocji i programów pomocowych skoro nie jesteście sami wstanie nic przygotować. Przecież wkrótce sytuacja sie powtórzy po pewnie znowu będziec...

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się