Forum eDziecko eRodzice emama
ZMIEŃ
      kompetentny

kompetentny

(6 wyników)
    • Boicie się znajomości z ludźmi dużo bardziej kompetentnymi od was, lepiej wykształconymi, mającymi konkretne umiejętności? Ja np. przy ludziach po politechnice, mającymi umysły analityczne, konkretne umiejętności, znającymi biegle ileś tam obcych języków czuję się niepewnie i nieswojo. Tak samo przy bardzo męskich facetach. Wolę takich wesołych piwoszy o studenckiej mentalności oraz dziewczyny, które są słodkie i dziewczęce, takie naturalne.
    • dochodze do wniosku ze wiekszosc chorob i dolegliwosci ktore potrafi wyleczyc medycyna samo by przeszlo, a te ktore nie przejda same to rowniez medycyna ich nie wyleczy tylko bedzie leczyc czesto bezskutecznie przez latami, co o tym sadzicie ze mimo ze mamy 21 wiek to lekarze nie znaja przyczyn chorob , a ich glowny arsenal to leki przeciwbolowe przecizapalne,antybiotyki i andydepresandty lub inne psychotropo narkotyki zeby otumanic nieszczesliwy umysl uwieziony w chorym ciele. zatem zosta...
    • Witam. Wałkuję ciągle ten temat o niespokojnych nogach, ale jest to dla mnie naprawdę prawdziwy dramat... Kto miał, to wie... Na ostatniej wizycie zapytałam lekarkę, co mogę robić już dziś, żeby zmniejszyć ryzyko wystąpienia tej przypadłości w tej ciąży... Wiecie, co powiedziała lekarka?? - że ona o takim czymś w życiu swoim nie słyszała, i nie wie, że takie coś istnieje, i że ja chyba mam problem z psychiką!!! No ręce mi opadły! Więcej na wizytę nie pójdę! Na szczęście już jestem z...
    • Niedawno zwolniono z instutucji, w ktorej jestem zatrudniona, pewna osobe. Pacjentka przez caly okres trwania jej kontraktu, a wiec jakies poltora roku: - to, co robila, bylo na zenujaco niskim poziomie, wymagalo poprawek jezykowych i merytorycznych; - nie wyrabiala odgornie przydzielonych norm, poniewaz prawie czas swoj w pracy spedzala glownie na towarzyskich rozrywkach i plotach; - poniewaz nie wyrabiala sie z przydzielonymi zadaniami, w mysl zasady odpowiedzialnosci zbioro...
    • Piękna, niezależna, kompetentna. Znalazlam taki plakat wyborczy www.kozaczek.pl/plotka.php?id=26585. Tak mi się skojazyło z wątkiem o bieliżnie. Ciekawe w czym pani jest kompetentna. Nie chodzi o śpiew, tylko o pomoc ludziom. Bo można być kompetentnym np w znajomości komputera. Bardzo modny w ulotkach zwrot u nas przynajmniej. Tak napisal mój znajomy reklamując się a dokladnie: Atutem jest doskonała znajomość komputera. Pytam się go więc, który komuter zna czy ten w sekretariacie na dole...
    • Błagam o pomoc w znalezieniu skutecznego i naprawdę dobrego pediatry w Warszawie najlepiej na Żoliborzu lub Bielanach... Do tej pory mam doczynienia wyłącznie...przepraszam za wyrażenie z lekarzami partaczami. Chodze do różnych pediatrów ale mam wrażenie że w ogóle nie słuchają co mam im do powiedzenia na temat zachowań mojego dziecka. Dla nich każdy problem np. z wysypką na ciele to jedynie potówki a problem silnego ulewania i wymiotów to taka chwilowa dysfunkcja a ja widzę że z ...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się