Forum Specjalne Publicystyka
ZMIEŃ
    kompetentny

  kompetentny

  (6 wyników)
  • "To wydarzenie historyczne i początek rewolucji, która zmieni jakość polskiej demokracji, a przede wszystkim przyczyni się do tego, że będziemy żyć w państwie bardziej solidarnym i zrównoważonym." Szanowna Pani filozof - czas pokaże czy będzie tak jak Pani prorokuje. Pozwolę sobie być w tym względzie sceptykiem. Ustawa w żaden sposób nie gwarantuje że do polityki trafią kobiety kompetentne. Gwarantuje tylko że trafią.
  • Poczekajmy az na temat wypowiedza sie kompetentni Rosjanie bo jak pokazuje doswiadczenie Radziwinowicz niemal zawsze, za przeproszeniem "pieprzyl bzdury"
  • To jednak przypomina konklawe, na nasze nieszczęście. Mizoginizm daje się we znami bardziej lub mniej bezpośrednio. Polityka to wciąż domena mężczyzn, tylko czy to dobrze dla obywateli?
  • Sam pomysł stołecznego kanału miał ogromny potencjał, który niestety został zaprzepaszczony przez ludzi, którzy o Warszawie maja niewielkie pojęcie. Wykoncypowane newsy przypominające kabaretowe skecze, niekompetentni dziennikarze, informacje krajowe na siłę podciągnięte pod lokalne i ta debilna prognoza pogody - "na Woli 7 stopni, a na Ochocie 6,5". Aż prosiło się o większą interakcję z mieszkańcami. A tak, powstał sobie kanał, który emitował wyobrażenie niekompetentnych dziennikarzy o Wa...
  • Wojna w Iraku stala sie mozliwa dzieki klamstwom administracji amreykanskiej i brytyjskiej o zagrozeniu bronia jadrowa ze strony Husaina. To straszne kiedy supermocarstwo i jego sojusznicy wprowadzaja w blad swiatowa opinie publiczna. Ogladalem posiedzenie ONZ na ktorym pokazywano jakoby "niezbite dowody" w postaci zdjec satelitarnych ktore maly przekonac czlonkow ONZ o rzeczywistym zagrozeniu ze strony Iraku,mimo ze komisja ktora szukala broni masowego razenia w Iraku nic nie znalazla...
  • Ekipa Tuska ... "nieskazitelna"? Coraz częściej mam wrażenie, że wy z GW nie wiecie o czym piszecie. Ale cóż, jak się jest z "reżimowej" gazety walącej ciągle i zwalczajcej opozycję (jak na Białorusi), to się zaciera pojęcie dobra i zła. A szkoda, wielka szkoda..

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się