Forum Regionalne Mazowieckie Łomianki
ZMIEŃ
      kompetentny

kompetentny

(4 wyniki)
    • za lomiankami.info Burmistrz długo mi nie odpowiadał, ale po miesiącu, na początku czerwca, wpadła mi w ręce „Gazeta Łomiankowska”, a w niej przeczytałem odpowiedź na mój list. Zacytowano go w całości, a burmistrz napisał: „Szanowny Panie, Informacje na temat szczegółowego harmonogramu prac związanych z budową sieci wodno-kanalizacyjnej może Pan uzyskać w Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji przy ul. Rolniczej 248 w Kiełpinie”. a dalej Oczywiście od razu wylałem e-...
    • [b]Przedsiębiorcy, handlowcy - weźcie udział w referendum 24 VI ![/b] [u]Obecnie istnieją na terenie naszej gminy hipermarkety i centra handlowe[/u]: Centrum handlowe "Treny" - 1900 m2 "MarcPol" - 1500 m2 "Carrefour" - 1200 m2 "Biedronka", - 1150 m2 [u]Planowana jest budowa[/u]: "Auchan" - 40.000 m2 "Leroy Merlin" 5000 m2 Centrum handlowe "Mokra" - 5000 m2 "Lidl - Włościańska" - 1200 m2 Centrum usługowo-handlowe "Zakłady Drzewne" - 11000 m2 Burmistrz planuje inwestycje [b]B...
    • Myślałem że Dąbrowski będzie o niebo lepszy od poprzednika a tu niestety jak zwykle polska rzeczywistość warszawska nie do przejechania takie dziury a panowie to księgi wpisów , to znowu inne pierdoły zero zainteresowania stanem dróg gminnych przecież operatywny szef wykonuje jeden telefon do działu infrastruktury i coś chyba niestety w tej polsce nie działa i unija tyż nie pomogła moim zdaniem wszystko jest do dupy mam na myśli cały ten system problem to brak jakiegokolwiek zdrowego rozsądk...
    • W tej chwili trwa audycja w Radiu dla Ciebie z Burmistrzem Łomianek, proponuję posłuchać.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się