kompetentny

(8 wyników)
  • Były poseł .Człowiek komunikatywny, kompetentny o sporym jeśli nie wielkim doświadczeniu ! Człowiek pisowskiego środka? ja stawiam na pana Adama kecaw
  • www.rp.pl/artykul/111309.html W niebezpiecznych momentach nawet Ateny stawały w szyku obok Sparty. Czy to JEST ten moment, czas na nasze nie-dzielenie się?
  • Jak widać, pan Karpowicz "jest z zawodu dyrektorem". Za taka kompromitację i przyznanie się publiczne do dyletanctwa powinien zostać odwołany z pełnionej funkcji - o ile powołujacy go ma choć odrobinę honoru.
  • Czy jest w ogóle takowy? Od tego trzeba by zacząć. Chodzi mi o pismaków, radiowców oraz telewizorków. Osobiście to tak dość, dość lubię teksty Pana Marka Książka z Olsztyńskiej. Mądre i bez pretensji. Choć szczerze przyznam, że nie widzę kogoś aż tak mocno wybijającego się. Niezły jest też Pan Rudy z TV, widać że jego materiały są przemyślane. A dalej długo, długo nic. A co Wy przemyślujecie na ten temat?
  • Problemem są korki,a nie jakieś kolizje,które mogą nastąpić.Dlaczego korkuje się miasto zwężaniem skrzyżowań i budową sygnalizacji za 11 mln.która korkuje ruch.Dlaczego nie buduje sie rond tak jak w pozostałej części Europy i kraju.Czy uważacie,że ruchem ulicznym zajmują się kompetentni ludzie
  • niekompetentni durnie i tyle. ale za kase warto robic z siebie idiote. to tak specyficzne dla polskich sfer rzadzacych. i tyle bo mnie krew zalewa
  • Czy u Was też tak woda śmierdzi chlorem? Na Mlecznym nieziemsko! Jeszcze trochę i basen zbankrutuje, bo po co na pływalnię jechać skoro w domu zapach wody identyczny? Czy to chlorowanie nie jest niebezpieczne dla zdrowia? Dla skóry?
  • UW w Olsztynie to od zawsze byla "pralnia" dla czerwonych. W tej chwili juz nie trzeba sie wstydzic przynaleznosci do SLD, ba, mozna byc z tego dumnym, wiec nikt nie zrezygnuje ze swego stolka. Ale gest pana Mazowieckiego piekny, tyle ze juz nad trumna UW. Ta partia przechodzi do historii politycznej Polski.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się