Forum Zdrowie Uzależnienia
ZMIEŃ
      picie piwa

picie piwa

(7 wyników)
    • picie piwa nie jest złe. można się wyluzować w weekend. dziś jest piąek i ciachnę sobie kilka. ja chce pić a nie muszę. jak ktoś chce się napić to po co sobie wmawia że musi. przez to są tylko niepotrzebne wyrzuty sumienia i moralniak. a jak sie podchodzi do tematu na luzie to wtedy nie jest się psychicznie obciążony. po co sobie głowę zatruwać głupotami. czytam te forum i śmieszne jest bo wszyscy co piszą to jakby im ktoś wlewł na siłę wódę do gęby. jak nie było przyjemne to po c...
    • Niedawno zdałam sobie sprawę z tego co chcę Wam opisać (wcześniej jakoś nie widziałam problemu) Chodzi o picie piwa. Ale nie o faceta tylko mamę. W sumie to będzie jakieś 3 może 4 lata kiedy nie było dnia bez piwa. CODZIENNIE. Ilości różne, minmium 2 max z 6 czy 7. Cały dzień sączy je ze szkalnki. Odkąd oko otworzy. Pijana nigdy nie jest. Kurde jej jak woda to wchodzi. Ojciec to samo tyle że on pracuje i po pracy. Wraca jakoś po 19, siedzą przed tv i sączą piwo. Problem w tym ż...
    • nie mam pojęcia co zrobić z wolnym czasem. w tv nic nie ma. sprzątać mi się nie chce. pracować też nie. przeczytałam wszystkie gazety. poszłabym pobiegać, ale już za późno. poszłabym spać, ale też mi się nie chce. najgorsze - spać mi się nie chce. nudzę się już 3 godziny. no i co tu robić o tej porze? albo się napić, albo wyskoczyć z okna (też mi się nie chce)
    • witam! wlasciwie to nie chce za bardzo wnikac w to czy codzienne picie od 2 do 4 piw to juz alkoholizm czy jeszcze nie, tylko chce wiedziec - jezeli spozywam codziennie od 2 do 4 piw to czy to znaczy, ze nigdy nie trzezwieje??!! pytam bo ostatnio dotarla do mnie wiadomosc, ze jedno 0,5 l piwo utzrymuje sie we krwi ponad 24 h, co mnie strasznie przeraza...
    • Zastanawiam się czy mój mąż ma problem. Pod każdym pretekstem pije piwo, w piątek do niedzieli bo weekend, a w tygodniu bo po pracy. Udało mi się już wywalczyć żeby to robił wieczorem na koniec dnia, ale i tak gdy jest jakieś spotkanie towarzyskie to korzysta z okazji. Mąż twierdzi, że to żaden problem bo się nie upija. Denerwuje mnie ta ciągła obecność piwa w naszym życiu. Jeśli ktoś miał podobne doświadczenia to proszę o odpowiedź.
    • Piwo (49)

Jak myślicie, czy pijąc samo piwo , można stać się alkoholikiem? Moim zdaniem nie. Gdyby było inaczej, to większość ludzkości to byliby alkoholicy-na świecie mielibyśmy więcej alkoholików niż nie-alkohoików, czyli de facto alkoholizm byłby normą a to, że ktoś nie jest alkoholikiem czymś dziwnym, nienaturalnym-odstępstwem od normy i niechybnie nalażałoby go wyleczyć z nie-alkoholizmu. W każdym cywilizowanym kraju ludzie pijaą piwo-do obiadu, kolacji .Piją piwo w barach, pubach, o...
    • siedze pije piwo i tak mysle ze to wszystko jest do du...a racze ja jestem do d.... siedze sama w domu bo nie mam ochoty sie spotykac z nikim mowie ze jestem samotna a sama co tego doprowadzilam i co mam 25 lat i pije nie mam sily poradzic sobie z tym a ikt mi nie pomoze ale nudze przepraszam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się