Dodaj do ulubionych

picie piwa

06.10.06, 19:03
picie piwa nie jest złe. można się wyluzować w weekend. dziś jest piąek i
ciachnę sobie kilka. ja chce pić a nie muszę. jak ktoś chce się napić to po
co sobie wmawia że musi. przez to są tylko niepotrzebne wyrzuty sumienia i
moralniak. a jak sie podchodzi do tematu na luzie to wtedy nie jest się
psychicznie obciążony. po co sobie głowę zatruwać głupotami. czytam te forum
i śmieszne jest bo wszyscy co piszą to jakby im ktoś wlewł na siłę wódę do
gęby. jak nie było przyjemne to po co piliście. przyznajcie ze picie jest
przyjemne i przestańcie kłamać. idę ciachnać browarka.
Obserwuj wątek
      • sarkoid -i dobrze 06.10.06, 22:22
        , ze masz ochotę i nic nie musisz tylko chcesz......zastanawia mnie tylko jedno-
        co tu robisz na tym forum? ciekawość? ja myślę, że coś więcej..sam poszukaj
        odpowiedzi......bo ja na ten przykład nie wchodze np na forum "depresja"
        albo "budowa" bo mnie to nie dotyczy....aha smacznego....
    • e4ska Re: picie piwa 07.10.06, 10:53
      A bez piwa się nie wyluzujesz? Głupi jesteś z tym piwem... siedzą takie jak Ty
      gawrony w pijalkach po parę godzin zamiast sobie po lesie połazić, miasto swoje
      zwiedzić, czegoś ciekawego o świecie dowiadywać, poczytać, posprzątać, koszule
      wyprasować, paznokcie opiłować porządnie, półkę nad wanną estetyczniej
      wykończyć... i siedzą w ciężkim dymie, te same mordy zapijaczone oglądają, te
      same rozmowy, zawsze to samo, to samo do samej smierci, ten sam luz pod znakiem
      browaru.

To już lepiej na mityng anonimowy się udać, bo sobie chociaz z ludźmi szczerze
      można pogadac - przed lub po zajęciach.

Ja tam juz swoje przy barze wysiedzialam, zacisze domowe z trunkami równiez mam
      za soba... więc mnie miałoby byc żal, że ktos sobie luz szykuje za pomocą kilku
      browarów? Że go wyrzuty sumienia i tak z cichapęk gryzą, bo wie, ze zawala jakąs
      robotę, że dziewczyne swoja albo zniechęci, albo rozpije... Ej, Imreska, tu się
      takich jak Ty żałuje... Ty się nad nami żalisz, a my nad Tobą... gorzko, gorzko,
      go...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka