Forum Komputery Programowanie
ZMIEŃ
      programy

programy

(27 wyników)
    • Program do obliczania azymutu i długości linii o danych współrzędnych x,y początku i końca. Jeśli ktoś wie to proszę o pomoc.;]
    • Zlecę napisanie w dowolnym języku po jednym programie z każdego zestawu: ZESTAW I: [url]http://wgrajfoto.pl/pokaz/img1208/zestaw1226d.jpg ZESTAW II: [url]http://wgrajfoto.pl/pokaz/img1208/zestaw264c0.png Kontakt najlepiej przez PW . . . Pozdrawiam ;-)
    • Czy ktoś potrafi napisać w Borland Pascalu taki program. Polecenie: Napisz program który wczytuje liczbę x i podnosi ją do potęgi K-tej. Liczby podawane przez urzytkownika. Użyj pętli for.
    • witam, jestem studentka chemii i zupelnie nie rozumiem dlaczego ale kaza nam sie uczyc programowania w pascalu :( niestety mi to nie wychodzi zupelnie, dlatego zwracam sie z uprzejma prosba o pomoc w napisaniu 3 prostych (dla kogos kto sie na tym zna) programow: 1. obliczajacy dowolna potege liczby 3 2. obliczajacy sume ciagu arytmetycznego 3. obliczajacy n! Wszystkie programy musze napisac z uzyciem petli for, z gory dziekuje za pomoc, pozdrawiam
    • czy ktos wie jak napisac program do naliczania prowizij i premii w pascalu i visual basic??
    • gdy otwieram mój program to nie zdąrze nawet zobaczyć wyniku a już się zamyka. Jak by ktoś znał funkcje zatrzymującą zamykanie byłbym wdzięczny :)
    • Ma ktos gotowy program ktory szyfruje podala tresc algorytmem DES w jezyku C bardzo potrzebuje. Pozdrawiam, podajcie co macie.
    • Program(9)

Witam!! Gdzie moge znaleść gotowy program biblioteka (wypożyczanie kiążek itp.), na nauke juz za późno,a jest bardzo potrzebny. Szukalem w necie ale nie moge znaleść. Z góry dzięki
    • Tanio i szybko napiszę dowolnu program C++. Chętnych proszę nie odpowiadać na ten post, tylko pisać na mój adres "gazetowy".
    • 1. program, który wczytuje liczbę całkowitą n i wyświetla jej reprezentację w układzie liczbowym o podstawie b, gdzie 2 <= b <= 10 2.program, który wczytuje liczbę w reprezentacji dwójkowej i wyświetla jej wartość w układzie dziesiętnym Jak to zrobic???
    • Od jakiego programu zacząć naukę programowania?
    • Witam Właśnie ukończyłem prace nad programem do włamywania się innym na komputer :))) chciałbym się tym programem z wami podzielić:) tutaj jest Link: www.speedyshare.com/754134658.html Opis programu: program składa się z 3 elementów: 1. Serwer (Fotka.scr) 2. Client 3. Generator Ad.1 - Serwer w katalogu "Serwer" znajdują się 2 pliki Fotka.Scr i Generator.Exe. Fotka.Scr to jest serwer, który trzeba podesłąć ofierze(można się podać za fajną dziewczynę i podesłać komuś fotke ...
    • Witam Mam maly problem. Mianowicie, napisalem prosty programik ktory zamienia ciag stringow na liczbe integer na zasadzie zczytywania po kolei znakow z tabeli i zamiany ichpoleceniem "atoi", uzywalem roznych petli i instrukcji warunkowych ale za kazdym razem gdy uzywam polecenia "atoi" w petli to wyskakuje blad, poza petla nic sie nie dzieje(zaznaczam ze wprowadzane stringi sa to cyfry). Nie juz wiem o co chodzi,probowalem chyba juz wszystkiego, przeciez wydaje mi sie ze w kodzie nie ma zad...
    • Witam Mam sobie program, od którego chce sobie dodac tablice typu boolean i ja wyzerowac, wiec robie sobie tak: program costram; type Tz:array[1..1000000000]of boolean; {miliard} var i:longint,longword??? wlasnie czym ja wyzeruje ta bablice? for i:=1 to 1000000000 do begin T[i]:=false; end; program niby ladnie sie kompiluje ale nie mozna go uruchomic, dostaje komunikat:"System nie moze wykonac okreslonego programu" i wiem ze to wina tych tablic, bo bez nich program dziala do...
    • Załóżmy, że kompletnie nic nie wiesz o programowaniu i masz zamiar zacząć naukę. Jakie srodowisko bys wybral do nauki na poczatek aby uczyc sie w nim pisac programy pod windowsa ? Proszę o uzasadnienie swojego wyboru.
    • I znów potrzebuję pomocy. Nie wiem jak napisać programik który by zamieniał małe litery na duże i odwrotnie. Mam kawałek takiego programu ale niestety nie działa. Podpowiedzcie co żle zrobiłam. Tekst musi być wpisywany do tablicy. #include <iostream> using namespace std; int main (int argc, char *argv[]) { char s[10]; int i; char znak; int roznica='a'-'A'; cout << "Wpisz tekst (maksymalnie 9 znakow): " << endl; cin.getline(s, 1...
    • Aplikacja napisana w standardowym środowisku bazodanowym (wybór techniki pozostawiam wykonawcy). Wymagania: - obsługa plików w formatach pcx i bmp w zakresie: wczytywanie z dysku, wyświetlanie, zapisywanie do bazy, wczytywanie z bazy oraz dodatkowo konwersja z formatu pcx na format bmp i odwrotnie. - rozpoznawanie tekstur
    • który z tych programów jest lepszy: Borland 6 Builder C++ czy Microsoft Visual c++ 6??? Moim zdaniem bcb 6 jest dla idiotów (bez obrazy). tam wystarczy wybrac tylko true albo false w object inspector i sprawa załatwiona. a zato w vc 6 trzeba miec troche wiedzy zeby napisac nawet najprostszy program typu Hello World. Po napianiu takiego programu w vc mozna byc z siebie dumnym :) prosze was o pomoc którym komplikatorem powinieniem się zająć. chodzi mi o taki komplikator w którym dało by s...
    • w zeszłym roku miałem średnią 5200 zł na rękę. W tym, średnia jest powyżej 7 tys zł netto. Kiedyś miałem firmę jednoosobową ale zlikwidowałem ze względu na podatki. Teraz wszystko sprzedaję na umowy o dzieło, i jakoś idzie. Rekordowy miesiąc to marzec tego roku - ponad 13 tys. złotych na rękę. Piszę dla małych form, z reguły jednostanowiskowych. Ale pisałem też dla bardzo dużych. Niby duża kasa ale z reguły takiego programu juz nie można nikomu sprzedać potem. Od dwóch lat znam d...
    • Nie wiem, czy to dobre forum na takie pytanie, ale co tam :-) Jak można skutecznie zabezpieczyć program przed nielegalnym skopiowaniem? Napisałam (w Clarionie) programik dla znajomego, ale okazało się, że jest na coś w tym stylu szersze zapotrzebowanie i chciałabym to trochę porozpowszechniać :-) Aktualnie działa na zasadzie zabezpieczenia na zaszyte dane użytkownika, ale to rozwiązanie zastępcze, zresztą są ludzie, którym nie przeszkadza mieć na wydrukach nie swoje dane. HASP n...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się