psycholog

(66 wyników)
  • Od 3 lat mam zaawansowaną depresje. Wydarzylo sie cos z czym sobie nie umiem poradzic sama. Prosze jesli ktos moze mi polecic dobrego psychologa w Krakowie. Moze te panie co wystepuja w programie E. Dzyzgi , nie pamietam nazwisk. Sama nie wiem :(. Szukam pomocy ! Pisalam na forum zdrowie , ale bez odzewu :(.
  • Nie zwracalam na to uwagi ale teraz to nie daje mi spokojnie funkcjonowac wsrod ludzi, podejrzewam u siebie fobie spoleczna. Bardzo denerwuje sie gdy mam isc na jakies spotkanie, niewazne czy z kims obcym czy nawet znajomym. Ostatnio szukam pracy i sama mysl o rozmowie kwalifikacyjna paralizuje mnie. Nawet wizyta w domu u kolezanki to dla mnie stres w stylu "czy bedzie o czym rozmawiac, czy bedzie zadowolona z mojego towarzystwa" itd. Czy z czyms takim pojsc porozmawiac do psychologa, czy od ...
  • Czy znacie kogoś, kto udziela porad przez Internet? Chodzi o osobę, która, ze względu na bardzo poważną chorobę, nie jest w stanie wyjść z domu, a bardzo potrzebny jest jej psycholog. Może jest ktoś, godny polecenia, kto mógłby jej pomóc?
  • ciekawa jestem czy majac problem z którym nie umiecie sobie poradzic, a nie chcąc absorbowac najbliższej rodziny( której problem dotyczy), poszłybyście do psychologa? czy był ktoś na takiej wizycie? pomaga to w ogóle?
  • Pomóżcie znaleźć mi psychologa we Wrocławiu, najlepiej na kasę chorych lub niedrogiego, zanim totalnie się załamię :( Dziękuję z góry za wskazówki.
  • Witam dziewczyny. Zwracam się szczególnie do tych, które są już albo będą po operacji wycięcia mięśniaków i trzonu macicy.Jak sobie radzicie po tym wszystkim same, czy potrzbny specjalista jednak, ja jestem przed operacją i już mam strasznego doła na myśl o skutkach tej operacji.Nie wiem i boje się co będzie potem.Wiem, że zdrowie najważniejsze, ale strace na zawsze możliwość posiadania dzieci.Mam dopiero 32 lata i jeszcze wiele przede mną a los płata różne figle.Cieszę się, że ...
  • witam czy znacie moze jakas strone www gdzie radzi psycholog? musze sie poradzic kogos kompetentnego, chce to zrobic zawczasu puki jeszcze nie mam depresji. jak kto woli moga byc namiary tu badz na priva. z gory dzieki
  • Witajcie Jakoś tak ostatnio nic mnie nie cieszy. Mam w zasadzie wszystko, czego można byłoby pozazdrościć - w sumie dobrego męża, cudowną córcię lat 2, praca też O.K... tylko, no właśnie nie wiem już sama. Chodzę ciągle smutna, łzy cisną mi się z byle powodu,trochę nawet zaczynam wyżywać się na rodzinie (nie myślcie sobie, żę fizycznie, o nie! nigdy!). Poszłam więc sobie porozmawiać z psychologiem - sympatyczną panią (znalazłam ją w internecie, oferta wyglądała nie żle). No i wła...
  • witam!moze ktos mi polecic dobrego psychologa z katowic?
  • Przyjaciółka delikatnie mówiąc trochę za dużo się odchudziła (tzn. 173 cm, a waży 51 kg); jest bardzo nerwowa wprost momentami nie panuje nad swoimi emocjami, pomijając kwestie np. zwrócenia uwagi jak źle wyglada; moim zdaniem nie jest to anoreksja, ani bulimia, ponieważ je, ale w małych ilościach, ale je; natomiast mysle, że troche szwankuje jej psychika i nie wiem jak jej pomóc; obwiniam za to przede wszystkim jej TOKSYCZNEGO chłopaka, który z fajnej dziewczyny totalnie ją zakom...
  • Może ktoś poleci mi dobrego psychologa z Łodzi? Ale tak zastanawiam się, przecież psycholog nie przepisze mi żadnego leku na receptę, więc do kogo mogę się zwrócić? Do neuropsychologa? Jednym słowem potrzebuje dobrego specjalisty, który pomoże zapanować mi nad nerwami i pesymizmem do wszystkiego.
  • moje pytanie dotyczy problemu psychicznego. czy tuż po tragedii, gdy ktoś obwinia się o śmierć bliskich, od razu kierować taką osobę do psychologa, czy pozwolić jej podjąć próbę uporania się z emocjami, ewentualnie wspierając środkami uspokajającymi? to nie jest pytanie hipotetyczne...
  • wszystko działa na mnie stresująco,obecnie nie pracuje i to też mnie dobija:( rano takie mam mdlosci i wymioty i jestem cała w stresie,jak sobie z tym radzic? wiem że to nerwy czy jest na to rada?
  • moim problemem jestem ja.ja juz sama nie wiem co mam robic.wychowywana bylam w bardzo kłutliwym domu,gdzie byly awantury alkohol,ciagle szarpaniny rodzicow i bicie.zalazylam swoj dom swoja rodzine.mam meza i syna 8 letniego.moim problemem jest to ze nie umiem zyc...jestem tyranem.tak mowi maz.ja ciagle sie kluce ciagle robie awantury o drobnostki.dokuczam mezowi sama widze ze go gnebie i nieumiem przestac..on mi mowi ze boi sie wlaczyc telewizjie bo nie wie czy nie bede krzycze...
  • Poradźcie mi proszę Moja mama po próbie samobójczej w marcu tego roku chodzi do psychiatry i do poradni zdrowia psychicznego. wczoraj poszłam do pani psycholog w obawie, że mama nie mówi, że ma problem z alkoholem. Piła przed próbą samobójczą. po nie i teraz od 2 tygodni ciągle popija pani psycholog była w szoku, mama nie mówiła o alkoholu jedynie o trudnej sytuacji w domu z tatą. mama idzie do niej we wtorek rano a po południu ja ide obgodac co i jak. nie chcę mamy oddać na leczenie...
  • Witam dziewczyny! Mam problem...może ktoś ma podobnie...Kilka lat temu na skutek dużych przeżyć emocjonalnych przypetała mi się nerwica. Było okropnie, problemy ze snem, oszmary senne, kołatania serca, drętwienia kończyn itp. Nie leczyłam się nigdy, udało mi się jakoś na własną rękę wyjść na prostą, ale nie do końca. Żyję normalnie, ale jeśli jakaś sytuacja jest chociaż troszkę bardziej emocjonująca od razu dostaje kołatania serca i wręcz drżenia głosu, tak strasznego, że mówić nie mogę. Boli...
  • mój strach ze moge byc chora nie jest normalny,wyglada to tak ze nie umiem zyc bez zmartwien.Kolezanka powiedziała ze boli ja pierś bo ma guza,poleciałam sie badac(cytologia,usg piersi) bo widziałam juz wszystkie objawy choroby u siebie.Nawet nie czekałam na usg na połowe listopada tylko poleciałam prywatnie,wynik usg-OK.Czekam na cytologie. 2 dni spokoju zaczełam sobie wmawiac ze powiekszają mi sie węzły chłonne na szyi,nastepnego dnia przeszło.Teraz sie boje bo mam niepewny pieprzyk i...
  • Chce opisać moją historię i przedstawić ją na "forum" ale nie po to żeby ktoś specjalnie mi współczół, ale po to , że maam talką potrzebę podzielenia się z Wami moimi doświadczeniami. Chcę już normalnie żyć i nie chcę już ciągle o tym myśleć, a podobno takie takie dzielenie się z innymi swoimi doświadczeniami, zwłaszcza tymi złymi naprawdę pomaga. Oto moja historia, zaczyna się w szkole podstawowej, może nawet jeszcze w przedszkolu. Od kiedy sięgam pamięcią moi rodziece zawsze s...
  • Zastanawiam sie od dłuższego czasu co mi jest. We wrześniu 2006r. rozpoczęłam pracę w gimnazjum jako nauczyciel. Praca ta kosztowała mnie bardzo wiele nerwów, codzienny stres odbił sie również na moim wyglądzie tzn. posiwiałam, zaczęły mi wypadac włosy, pojawiły się problemy z żołądkiem. Z pracy musiałam zrezynować, bo nie umiałam sobie poradzic ze stresem, jestem osobą raczej neurotyczną, bardzo wszystko przeżywającą. Od tamtej pory jakby cos we mnie pękło. - Nie umiem sie zmot...
  • Jestem tak nerwowa, ze nie moge w nocy spac.Nie moge zasnac lub budze sie ciagle.Bylam u lekarza, dostalam tabl. nasenne. Ale dla mnie nie jest to wyjscie - lyknac tabletke i zasnac. Ok, jest to bardzo wygodne ale ja tak nie chce. Jak mozna bez srodkow farmakologicznych sobie z tym poradzic?? Dodam, ze niestety mam taka prace, ze chyba nie sposob wyeliminowac codziennego stresu z nia zwiazanego. A zmienic prace na inna nie jest latwo. Nic innego robic nie umiem, cale zycie (praw...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się