psycholog

(5 wyników)
  • Czy ktoś może ma doświadczenia w poszukiwaniu pracy w zawodzie psychologa czy psychoterapeuty ?? Jak wyglądała ta droga aż do podjęcia pracy w zawodzie??? Dziękuję za wszystkie odpowiedzi Pozdrawiam
  • Mam pytanie odnośnie pracy dla polskich psychologów i psychoterapeutów w usa. Skończyłam 5 - letnie studia z Psychologii na UW i 4 - letnią psychoterapię. Może któś ma doświadczenia z podjęciem pracy w zawodzie w usa ? Prosiłabym bardzo o informacje Dziękuję za wszystkie wskazówki.
  • Mam pytanie. Czy ktoś na tym forum orientuje się jak wygląda sprawa pracy w usa w charakterze psychologa? Z polskim wykształceniem ma się rozumieć. Czy jest wogóle możliwe znalezienie pracy w stanach jako psycholog-obcokrajowiec? Będę wdzięczna za każde informacje.
  • Czy moge liczyc na prace w USA w zawodzie psychologa po UW Psychologia Stosowana ?? Mam dosc dlugie doswiadczenie w pracy z dziecmi w Poradni Psychologicznej w PL. Dziekuje za odpowiedz.
  • Witam. Studiuje na 3 roku psychologię w przyszłości chciałbym przeprowadzić się do kanady i rozpocząć tam pracę w swoim zawodzie.I w związku z tym mam do Was pytanie, jaki tytuł muszę uzyskać na polskiej uczelni aby rozpocząć tam pracę, jakie certyfikaty będą mi potrzebne?Wiem że w USA wymagany jest doktorat ale informacji o Kanadzie nigdzie nie mogłem znaleźć. Z góry dzięki za pomoc i przepraszam za mój brak podstawowej wiedzy:)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się