Forum Zdrowie Migrena
ZMIEŃ
      psycholog

psycholog

(4 wyniki)
    • Oto co powiedziala mi pani psycholog - bardzo czesto BG czy migrena to efekt kumulowania w sobie zlych emocji, zlosci, ktorej nie dajemy upustu. Jezeli zlosc gromadzi sie w nas i nie "wyrzucamy" jej na zewnatrz roznymi opracowanymi przez siebie sposobami (ruch np bieganie, wykrzyczenie, nawet tluczenie talerzy - ale to wiadomo nie polecane;) ,czyli nie pozbywamy sie jej, to w konsekwencji mozemy nabawic sie bolow glowy. U mnie psycholog zdiagnozowala wlasnie takie kumulowanie zlyc...
    • Skoro Venus poleciła mi zakładać wszelkie tematy na które mam wątpliwości no to zakładam. Otóż czy nie jest tak że wszystko zależy od psychiki i osobowości człowieka? Według mnie migrena jest wybitnie z tym wszystkim związana. Podobno wszystkie choroby mają jakieś podłoże psychiczne, ale nie uogólniajmy. Ale przy migrenie? Ja po tylu latach przyzwyczaiłem się niemal do tej choroby, nauczyłem z nią żyć i w pewnym sensie ją akceptować. A wy nie? Nie macie czegoś takiego jak oczekiwanie na...
    • Dopadło mnie znowu...latam sobie do kibelka, mam okład na głowie, 1 sztukę cinie 100 zapodałam sobie...standard...a czemu...a bo mój niemąż wyszedł na piwo z kolegami, jutro będzie chciał mieć kaca ale nieeeee, nic z tego bo ja mam migrenę...big migrenę! Zawsze jak wychodzi to ja mam napad mega ogromnej migrenki z rzy...iem Dziwi mnie tylko fakt zbiegu okoliczności. Ale moja pani psycholog stwierdziła, że jak on sobie idzie to ja próbuję potem zwrócić na siebie uwagę, żeby się o mnie ...
    • Witam pytanie jak w temacie,takie rewelacje usłyszałam od mojej psycholog,jak wiedzą niektórzy co czytali moje posty choruje jeszcze na inna chorobę neurologiczną oczywiście ona i wlaściwie wszelkie moje dolegliwości neurologiczne,moga być konwersją,bo nie potwierdzają tego żadne badania. Tyle,że to taka specifika tych chorób,że badania tego nie potwierdzą,dla mnie odpowiedź jest oczywista,że to są jakieś bzdury,myslalam,że wstanę i stamtąd wyjdę,ale wiecie honor mi na to nie...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się