Forum Zdrowie Służba zdrowia
ZMIEŃ
      psycholog

psycholog

(11 wyników)
    • napiszcie mi o tym,czy skierowania do porzdni psychol.są wymysłem ministra czy po uwazniu/i czyim/Krew mnie zalewa bowydałam horendalne kwoty na nauke a pracodawca nie dośc,że nie płaci to nie dba o to,by byli pacjenci.Moze jest jakis sposób,by to obejśc/skierowania/.czy ja odbieram pacjentów lekarzowi? K...,oni mówia,ze lekarze nie chca im dawac tych skierowań.
    • ------------------------------------------------------------------------------ -- Bardzo prosze zorientowane osoby o pomoc.Pilnie potrzebuje pomocy psychologa.Jak to jest z tym ,ze prywatne przychodnie podpisały umowy z NFZ? Na państwowa terapie musze czekać pół roku (jeśli bee zmuszona oczywiscie poczekam,ale ...,na prywatnego specjaliste nie mam funduszy (70 zł za wizytę :(Jestem z Lublina ).Czy istnieje jakas inna możliwosc?Będe bardzo wdzieczna za informacje.Pozdrawiam for...
    • Czy do psychologa to tylko prywatnie,czy mozna tez państwowo?
    • Nie mam mozliwosci na skontaktowanie sie z lekarzem osobiscie poniewaz jestem za granica,nie mam mozliwosci na zaplacenie jakichkolwiek oplat za porade przez internet poniewaz nie mam pracy. Jesli jest ktos tutaj kto moze to czyta i wie gdzie znalazlabym pomoc,z gory dziekuje.Naprawde bardzo mi ciezko zglaszac sie z tym problemem do Was,bo wiem jakie zarty mnie czekaja,mimo to tym razem sie nie poddam
    • Szukam profesjonalisty - psychologa, który mógłby poświęcić mi trochę czasu i pokorespondować ze mną poprzez pocztę e-mail. Potrzebuję pomocy! Mój mail: methystic@vp.pl
    • Pewna osoba z forum stwierdzila po przeczytaniu mojego postu,( ze przez dlugi czas lezalam w szpitalu ) ze jestem uposledzona fizycznie i jezdze na wozku inwalidzkim. Zaznaczajac, ze jest to cos gorszego, wrecz haniebnego. Mam pytanie do osob tutaj udzirelajacych sie( forum to czytam pisze pierwszy raz) czy psycholog jest w stanie zobacyc przez komputer z jakim schorzeniem lezalam w szpitalu?Bo wlasnie to stara mi sie udowodnic pewna osoba. A moze dlugi pobyt w szpitalu oznacza up...
    • witam :) Czy możecie mi powiedzieć, czym zajmują się zakłady opiekuńczo -lecznicze? I co w takich zakładach robi psycholo? Zależy mi szczególnie na odpowiedziach ludzi, którzy tam pracowali lub pracują, lub którzy mieli z tym do czynienia. Z góry dziękuję za odpowiedź :) Pozdrawiam :)
    • Widze ze jest tu kilku kolegow-psychiatrow. Panowie, ogladaliscie moze spektakl "Kuracja" w rezyserii W. Smarzowskiego (wczoraj w nocy na TVP)? Jakie macie wrazenia? Na mnie zrobil spore.
    • Czesc wszystkim! zastanawiam sie nad dziwnym zachowaniem lekarza (psychologa... :-))) otoz pod koniec ostatniej wizyty jak zwykle wreczylam mu swoja ksiazeczke RUM. Nie patrzylam co z nia robi, chociaz cos mnie tknelo i dopiero po powrocie do domu zauwazylam, ze tym razem nie wpisal na kolejnej stronie standardowego tekstu "porada psychologa", ale wyrwal wszystkie zapisane kartki (w sumie tylko trzy i to zapisane dotychczas tylko przez niego). W efekcie nie mam teraz zadnego do...
    • Dziecko 4-letnie nie mówi.Do 18-tego msca życia rozwijał się prawidłowo , potem stopniowo zanikała u niego mowa.Obecnie nic nie mówi. Lekarze bagatelizują sprawę lub rozkłdają ręce.Neurologicznie jest wszystko dobrze, badanie EEG z wynikiem dobrym. Słuch dobry. Jest kontakt wzrokowy, rozumie i wykonuje polecenia. Często chorował na zapalenie krtani.Zauważam,że przy śmianiu lub płczu kaszla. Gdzie się udać,co robić?
    • Witajcie, mam kłopoty ze sobą, trochę nie radzę sobie z własnymi emocjami, partner namówił mnie na wizytę u psychologa. Zależy mi na darmowym leczeniu, dlatego zgłosiłam się do kliniki która ma podpisaną umowę z NFZ. Okazało się, że przyjmuje psychiatra, który po przyjrzeniu się mojej sprawie może skierować mnie do psychologa w tej samej placówce. I teraz moje pytanie. Do rejestracji konieczny jest mój dowód osobisty i ubezpieczenie. Spisza moje dane, gdzieś tam odnotują, że lec...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się