Forum Praca Praca - Warszawa
ZMIEŃ
      psycholog

psycholog

(8 wyników)
    • Jeszcze nie dawno szukałem pracy i byłem częstym gościem tego forum. Wkór....o mnie jak ktoś pisał ze pracy jest w pyte a ci co jej nie mają to zfrustrowani nieudacznicy. Wcale tak nie jest. Roboty fakt jest w pyte ale 100% łatwiej można zmienic prace niż dostać ją nie pracując więc koledzy i koleżanki nie pierd...cie i nie wk...cie ludzi którzy poszukują pracy od kilku miesięcy bez skutku. Inną sprawą jest to że wielu młodych ludzi wolało chlać gorzałe bawić sie po akademikach ży...
    • Jeseśmy młodymi absolwentkami i i kraju nie widzimy perspektyw, a po coś te studia zrobiłysmy i jedziemy w ciemno, bo ryzyko życia tutaj jest gorsze od tego na obcej krainy i co bedzie to przyjmiemy...
    • Witam,szukam informacji - ile zarabia psycholog w W-wie w prywatnej szkole? Zarobki w państwowych znam, nie wiem jak mają się do tego te w prywatnych. Czekam na wieści, pozdrawiam wszystkich...
    • Pomóżcie! Czy ktoś wie, która poradnia psychologiczno-pedagogiczna poszukuje psychologa? Może być część etetu, weekendy, bądź zastępstwa.
    • jednego mgr juz mam, ale malo wartosciowego na rynku pracy... marzy mi sie zmiana zawodu... myslalam o psychologii lub medycynie (wieczorowo)... czy w wieku 28 lat jest sens zaczynac?... co z perspektywami pracy wtedy (u kogos lub na wlasny rachunek)?
    • Ciekawe dlaczego szukają psychologów skoro są studia pedagogiczne o specjalności doradztwo zawodowe?
    • jestem psychologiem i aby pracowac w szkole musze mieć ukończony kurs pedagogiczny. czy możecie mi doradzić gdzie w Warszawie moge zrobić taki kurs (i za ile). dziękuję
    • Dzisiaj usłyszałam od mojej pani psycholog...Pani Kasiu, bez znajomości nie znajdzie pani pracy. Po prostu pani nie znajdzie. Czy naprawde jest tak źłe w Warszawie? Więc co ja mam robić? Chodzic na te pieprzone z góry ustawione rozmowy kwalifikacyjne? A może rzeczywiście jestem do niczego i tylko sobie w łep strzelić. Znajomości nie mam.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się