psycholog

(4 wyniki)
  • Dziś biorę 17 zastrzyk. I już nie jest tak kolorowo jak na początku. Upał + zmęczenie=koszmar! Włosy mi wypadają koszmarnie w ciągu 2 tyg. zmniejszyły się do 20 % tego co miałam. Boje się że całkiem wyłysieję. Miesiąc temu moja lekarka powiedziała mi że spełniam kryteria do skrócenia terapii do pół roku a dziś że raczej mi nie skróci. Pierwszy raz mam dosyc........:( Wiem, że Wy też napewno przeżywaliście to samo. Pociesza mnie tylko to że mam po 3 minusa, bo jakby go nie było to bym się cał...
  • W poniedzialek podzielila sie ze mna ta wiadomoscia moja pani doktor. Niby duzy powod do radosci, ale ta nowina takie samo na mnie robi wrazenie jak prognoza pogody na jutro. Ta terapia mnie wykonczyla psychicznie. Mam zamiar zamknac sie na pare tygodni w szpitalu, bo mi sie juz wszystko na glowe wali.
  • Nerwy(4)

Ok. 3 miesiecy temu przerwano mi terapie,ktora miedzy innymi powodowala u mnie cholerne nerwy z byle powodu.Nie chodzilam do psychologa,bo chcialam sobie sama dac rade.Dlugo pracaowalam nad soba.Myslalam,ze jest lepiej,bo nie wyzywam sie juz na dziecku,co mnie cieszylo,ale tak naprawde to ja poprostu wszystko tlumie w sobie.Okropne poczucie dyskomfortu odczuwam niemal caly czas.Ciezko sie tak funkcjonuje.Pytanie: czy sa jakies leki ktore zlagodza te objawy a nie wplyna bardzo negatywnie...
  • Witam! Mam juz 40 zastrzykow za soba zostalo mi nie wiele do konca leczenia. Ale mam problem bo ostatnio nie potrafie sie cieszyc niczym, jestem jakis dziwny i nie potrafie sie radowac z niczego. Ostatnio mialem duzo problemow rodzinnych i moze to tym jest wywolane. Moja dziewczyna juz nie wie co robic, abym byl choc troche wesoly ... Nie wiem, co jest grane, ale mam nadzieje, ze nie wpadam w depresje... A wy jak przechodziliscie ostatnie tygodnie leczenia? Mieliscie podobne pro...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się