psycholog

(10 wyników)
  • www.tokfm.pl/Tokfm/1,103085,15764029,Santorski__W_Polsce_sukces_jest_podejrzany__Porazka.html#MT Santorski bardzo dobrze pokazuje swoją rolę. Czy tezy jakie głosi są psychologiczne? Oczywiście, nie. Pan psycholog głosi jakieś dyrdymały z pop socjologii kultury. Tak jak socjolog głosi u nas dyrdymały z etyki. Bo tak naprawdę każdy z nich jest po prostu napierdalaczem. Głoszącym to za co dostaje kasę. Jak pan Santorski dostawał kasę na przegranych to produkował książeczki o wyścigu szczuró...
  • "Wybierz odpowiedniego eksperta i anonimowo skorzystaj z konsultacji psychologicznej - wszystko on-line, za pomocą portalu www.psychospace.pl. Do końca marca można skorzystać z trzech bezpłatnych porad." więcej tu : psychologia.studentnews.pl/s/258/7799-Psychologia-newsy/3951132-On-line-tez-moga-pomoc.htm się niespecjalnie jest przekonaną do porad przez internet, ale oswoić się z psychologiem, kto dotąd nie miał kontaktu, nieco można.
  • forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=162&w=88422579&a=88422579 ten psycholog leczył też mego kolegę, więc coś tam o nim słyszałam. ale to - jeśli jest prawdą , to ...słów brak.
  • Mój syn jest pod opieką psychologa około 6 lat.Mimo systematycznego uczęszczania na terapię cały czas jest skłonny do schodzenia na drogę przestępstwa.Pani psycholog stwierdziła że jest "niepodatny na oddziaływanie terapeutyczne".Nie wiem gdzie szukać pomocy .Syn wpada w coraz większe tarapaty , a mnie wstyd pokazać się ludziom na oczy.pozdrawiam.
  • psychiatra podchodzi na korytarzu do czekającego na wizytę u niego pacjenta i mówi : - Pan teraz wejdzie do mojego gabinetu i porozmawia 5 minut z psycholog, a ja zaraz przyjdę. - Ale dlaczego ? Jaka psycholog ? Ja nie chcę. - Dlatego, że ja tak mówię. To stażystka na praktyce, ma pan z nią porozmawiać i koniec. ------- a mój psycholog do mnie leci Stachurą ni stąd, ni z owąd : - Pani chce zbawiać świat, a sama siebie uratować nie potrafi. - i dalej rzecze - Pani się ukr...
  • Tobie nie przeszkadza, że za dużo wiesz?
  • wczoraj późnym wieczorem nawet dobrze się czułam, mimo że mój związek się powoli sypie. Prawie całą noc pracowałam i tylko się boję, jak kondycyjnie dziś wytrzymam. tylko jeszcze jaram niestety, ale już około pół paki. MOże to wreszcie jakiś lek zadziałał...? Mam nadzieję. A może rozmowy z psychologiem...chociaż te rozmowy ostatnio mnie wkurzają - jestem zła na psycholog. Mam ochotę jej powiedzieć, że jej nie lubię. Czy to był by gruby nietakt, czy na terapii taka szczerość jest...
  • właśnie grałam z pewnym człowiekiem w karty i poczułam się urażona, bo on korzystając z okazji, ze wygrywa zaczął mi dogadywać i śmiać się ze mnie. czy ja jestem poyebana, ze mnie takie rzeczy mogą doknąć?! a jak tego człowieka nie ma (czyli nikogo nie ma ,jestem zupełnie sama w domu), to też się czuję źle i dlatego znowu go zapraszam, a on znowu mi czymś dokopuje. więc i bez ludzi i z ludźmi ciągle tylko ból. a może to niewłaściwy człowiek? ale jak przetrwać samotnie ten czas ...
  • Psychologowie wymyślili bardziej optymistyczną (napisało mi się "optymityczną", to byłoby lepsze określenie) teorię przyjaźni. "To, jak oceniamy naszych najbliższych przyjaciół, jest silnie powiązane z naszą opinią na temat tego, jak przyjaciele oceniają nas. Nowa teoria przyjaźni opiera się na sojuszu, a nie na bogactwie, popularności, bliskości czy podobieństwie. Peter DeScioli i Robert Kurzban, psycholodzy z University of Pennsylvania, zademonstrowali, że za przyjaźnią stoją mechanizmy...
  • Przychodzi hipochondryk do lekarza i mówi: - Panie doktorze, żona mnie zdradza, a nie rosną mi rogi. - Proszę pana, z tymi rogami to tylko takie powiedzenie. - Uff, a już myślałem, że mam niedobór wapnia. (znalezione w necie)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się