szyja

(7 wyników)
  • Od 3 tygodni czuje gule, odczucie rozpierania w szyi. Nie moge dokładnie zlokalizować miejsca.Raczej na dolnym odcinku szyi, w srodku, jakby "coś" tam rosło, dotykał ścianki tchawicy. Poszłam do rodzinnego i przepisał mi bioparox.Stwierdził, ze to migdały. Nie ma żadnej poprawy. Migdały zawsze miałam powiększone, więc to raczej nie powód tego dziwnego odczucia. Był to lekarz na zastępstwie, bo moja lekarka jest na urlopie. Tak więc wybieram się dopiero w połowie lipca, kiedy wróci. Czy...
  • Jestem 4 m-ce po operacji. Miejsce po nacieciu wygoiło mi sie dosc ładnie (choć widać jescze cienką, czerwoną kreseczkę. Stosuje maść Veraderm. Niepokoi mnie jednak to, że czasami odczuwam jakby ciągnięcie skóry a czasami boli mnie szyja. Czy ktoś tak ma?
  • to znaczy po jakim czasie się wybudzamy? I czy po wybudzeniu szyja strasznie boli? Mam termin na 26 września. Pozdrowienia
  • Ja juz po prostu nie moge....W styczniu mialam trzecia operacje z powodu wznowy raka- limfadenektomie prawej strony ( swietna blizna w ksztalcie ,,Nike,, na pol szyi ) w sumie 14 wezlow z przerzutami.W lutym drugi raz radiojod. Dopiero co zaczelam wracac do siebie, a tu nagle w ten poniedzialek budze sie z mega opuchlizna prawej slinianki...Po zjedzeniu czegokolwiek zaczyna ona puchnac do strasznych rozmiarow,uciska ucho i boli jak cholera! Dzisiaj pani postraszyla mnie kamica p...
  • Czesc, wczoraj wreszcie wypuscili mnie ze szpitala po calkowitym wycieciu tarczycy. Rzeczywiscie nie bylo tak zle, tuz po wybudzeniu zaczelam dretwiec i miec dusznosci i glosno domagac sie od lekarzy wapna (to sie musieli usmiac, ze sama sobie diagnozy stawiam). Dostalam dozylnie, potem dretwienie nie wrocilo, caly czas pije wapno, poziom chyba ciagle jeszcze niski, ale jest OK i mam nadzieje, ze tak zostanie. Po narkozie tez nie mialam specjalnych dolegliwosci, zwlaszcza, ze dos...
  • witam serdecznie,jestem nowy na tym forum i mam pewien problem,tzn od zeszlego tygodnia zaczely mi sie pojawiac dziwne plamy czerwone na szyi z przodu i jak dotykatem szyi to byla bardzo goraca trwalo to moze z godzine moze mniej,w tym tygodniu kiedy bylem na silownii nagle moja szyja zrobila sie czerwona i zaczelo cos mnie dusic w okolicach dolnej czesci szyi a poczatkiem klatki piersiowej ale nie przejalem sie tym,wrcilem do domu i znowu zdarzylo sie tak samo,nastepnego dnia bylem jak...
  • na L4 po całkowitym usunięciu tarczycy. Jestem 4 tydzień po zabiegu i mam uczucie, że moje samopoczucie jest gorsze jak 2 tygodnie temu. Jestem coraz słabsza i bardziej drażliwa. Za tydzień mam zrobić pierwsze badania i do lekarza.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się