szyja

(4 wyniki)
  • Witam, chcialam zapytac czy ubrano uciskowe stosuje sie tylko u dziecim ktore mialy przeszczep skory, czy u takich ktore nie mialy rowniez?? pytam bo lekarka nic nie mowila mi na ten temat i nie wiem..corka miala oparzenia II i III stopnia..chcialabym za wszelka cene zniwelowac u niej blizne i szukam skutecznego srodka
  • Mój 9 letni syn poparzył się płynną podpałką do grilla 28 lipca. Trafiliśmy do szpitala wojewódzkiego w Rzeszowie. Poparzona została twarz - II stopień oraz szyja - III stopień. Na początku leczenia stosowano dermazin, fibrolan i po 10 dniach wyszliśmy ze szpitala z opatrunkiem Aquacel Ag. Dzisiaj mija piąty dzień z tym opatrunkiem, zaczyna on kurczyć się i odsłaniać ranę, widać gęstą wydzielinę w kolorze żółtawym. Chciałam zapytać czy tak właśnie powinno to wyglądać,bo do kontroli dopiero za...
  • Pani doktor proszę o opinię ubranek uciskowych dla dzieci poparzonych. Mój syn miał już szyte jedno takie ubranko w Łodzi, ostatnio znalazłem dwie firmy w Warszawie które szyją ubranka w Hiszpani i Francji. Ze względu na miejsce zamieszkania byłoby mi wygodniej dojechać na pomiary do W-wy. Chciałbym prosić by wyraziła Pania swoje zdanie odnośnie tych ubranek biorąc pod uwagę aspetky medyczne. Z góry dziękuję i pozdrawiam. P.S
  • Zgodnie z zaleceniami masujemy te blizny. ale od 3 dni mamy narastajacy problem. Michal bardzo placze jak ja tylko dotkne tych blizn nz szyi. Czy to podczas kapieli, czy smarujac. Zaznacze, ze przeszkadza mu tylko masowanie. Czy mozliwe jest to, ze zaczyna odczuwac bol??? Czy u Waszych dzieci tez tak jest? Odpiszcie prosze.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się