szyja

(5 wyników)
  • Proszę o kilka rad w sprawie naświetlan szyi. Mama już po 6 dniach ma okropne skutki uboczne. Głównie chodzi o to co może stosować na usta,są opuchnięte, spieczone,w środku cala jama ustna spieczona. Napiszcie co najlepiej stosować, żeby nieco zlagodzić ten ból. Czym smarować? Czym płukac?
  • witam, od jakiegos czasu mam jakies dzowne bole w szyji, w okolicach tarczycy,tak jaby mnie cos dusilo... nawet wydaje mi sie ze "cos tam siedzi" robila usg szyji ale nic nie wykazalo, ostatnio mialam tez robione podstawowe badania krwi i OB jest w porzadku, czy w tego typu nowotworach mozliwa jest sytuacja ze dzieje sie cos zlego a OB jest w normie???? bo wiem ze w nowotworach mozgu tak wlasnie jest....
  • Witam o jakiegoś roku mam po lewej stronie na szyi kulkę 1,5cm*0,5,poszłam do lekarza byli pewni ze to toksoplazmoza moja siostra to miala,ale badania to wykluczyły wiec dalam sobie spokój,ostatnio od 0,5 roku czuje sie coraz gorzej przynajmniej raz na miesiac jestem chora(infekcje)zapalenie oskrzeli,i ciagle antybiotyki,przy ostatnim pzreziebieniu,poszlam do lekarza zalecil morfologię wyszlo WBC 9,9,GRANULOCYTY OBOJETNOCHŁONNE:86,4%,LIMFOCYTY:13.6%,niska goraczka 37,1 utrzymuje s...
  • Chciałabym się dowiedzieć czegos na temat IO w Gliwicach? Mój chłopak w wakacje przeszedł operację usunięcia domniemanej torbiei z ok. szyi. Wynik badania histopatologicznego wykazał obecnośc komórek nowotworowych... Po przeprowadzeniu 2-krotnego rezonansu nic nie wykryto. Przeprowadzano równiez badanie PET. Lekarze chcą stosować radioterapię... wspominali cos o chemioterapii... Nic konkretnego nie powiedzieli, tylko ze jest w porzadku. Ja juz jestem załamana :( Nie rozumiem tez...
  • Witam Was. Moja przyciaciolka jest po radykalnym wycieciu wezlow chlonnych szyjnych (z jednej strony) z powodu rozpoznania, ze jest to przerzut z nieznanego zrodla pierwotnego. Teraz czeka na wyniki i kolejna konsultacje. Fizycznie czuje sie zle. Jest slaba, ma przykurcz szyi i ulewaja Jej sie plyny z kacika ust.Czy to minie? Czy to powiklania, ktore zostana? Psychicznie czuje sie fatalnie. Potworny strach - co bedzie dalej? Gdzie ten rak, z ktorego poszedl przerzut i czy nie m...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się