tycie

(9 wyników)
  • Mam pytanie, brałam już harmonet i yasminelle, bardzo po nich tyłam, po odstawieniu waga wróciła do normy. Planuję rozpocząć regularne współżycie, ale nie chcę przytyć, nie mam dzieci,mam 30 lat, jaka może być najlepsza forma antykoncepcji, może macie jakieś doświadczenia?
  • Zastanawiam sie czy warto zmienic tabletki ze wzgledu na to ze przytylam 3 kg w ciagu 2 miesiecy po zmianie tabletek wlasnie. Czy macie jakies doswiadczenie, czy jak zmienie np. na cilest (bo chyba byly dla mnie najlepsze) to czy latwiej mi bedzie schudnac? Sprobowac, czy dac sobie spokoj?
  • Od 3 miesiecy zazywam Microgynon i w tym czasie przytylam 4.5 kg mimo ze odzywiam sie tak samo jak wczesniej a nawet lepiej bo ograniczylam slodycze i nie jem smazonego jedzenia.Czy wy tez zaczelyscie tyc zazywajac pigulki anty?
  • czy mozna przytyc po odstawieniu pigulek ja srednio co pol roku robie przerwy (nie wiem czy to wskazane)jesli wiecie napiszcie. i po odstawieniu przybywa mi 2 kg.po miesiacu sie to reguluje.
  • Nie bardzo chcę go zmieniać bo nie mam po nim rzadnych innych skutków ubocznych. Najbardziej jestem zadowolona z poworotu, libido które nieco spadło po Cileście. Biore Microgynon dopiero kilka tygodni i czuje ze tyje. Stosuje diete i nie moge na niej schudnąć. Poza tym mam jakby wzdęty brzuch. Miał może ktoś podobne objawy?? Ustąpiły czy musialscie zmienic?
  • Hej.Pierwszy miesiąc stosuje Evre. Interesuje mnie wasze zdanie na jej temat - a szczególnie to dotyczące PRZYROSTU MASY CIAŁA. czy obserwujecie u siebie wzmożony apetyt?- czy przyrost wagi ciała jest własnie tym spowodowany?-czy zbieraniem sie wody w organiźmie. Ja apetyt mam w zasadzie cały czas taki sam.Na razie jestem zadowolona z Evry jednak boje sie przyrostu wagi. Dziekuje za odpowiedzi.pozdrawiam
  • zaczynam za kilka dni pierwsze tabl.Yasmin.ktora z was po n ich schudla albo przytyla?czego moge sie spodziewac?troche sie boje,to moje pierwsze tabletki w zyciu.aktualnie jestem mlada mama i zalezy mi zeby wrococ do foemy,czy mozna na to liczyc przy yasmin? podadzcie!!!
  • po odstawieniu tabletek zauwazylam, ze przybyo mi na wadze, nieznacznie co prawda, ale przeszkadza mi to zwlaszcza, ze wyeliminowalam wszelkie smakolyki, slodycze, tluste rzeczy itp. czesciowo wynika to z braku apetytu, czesciowo z checi zgubienia tego co przybylo. niestety nic sie nie poprawia. czy to ze nie biore tabletek moze miec na to jakis wplyw? dodam tez, ze mam fatalny nastroj, samopoczuje to totalna porazka. widze same negatywy, nie moge na siebie patrzec w lustrze, jestem roz...
  • NAPISZCIE MI PROSZE O SWOJICH DOSWIADCZENIACH Z TYCIEM. WZIELAM JUZ PIERWSZE .HARMONETU I NIE PRZYTYLAM, CZY JESZCZE MOGE PRZYTYC CZY JUZ RACZEJ NIE? KIEDYS BRALAM MARVELON I TYLAM, ALE NIE PAMIETAM PO JAKIM CZASIE.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się