tycie

(33 wyniki)
  • Juz mam metlik w głowie co z tymi pozycjami przy przodo lub tyło zgieciu. Wiem jedynie, że pozycja misjonarska i od tyłu sa najlepsze tak w ogóle bo jest najgłebsza penetracja. Ale co potem? Leżeć na brzuchu czy z nogami w górze??? Czesto pisza, że przy tyło zgieciu nalezy lezeć na brzuchu, ale kurka wodna nie bardzo mi to pasuje bo tyło zgiecie to jakby pochylenie macicy w kierunku kregosłupa - czyli leząc wtedy na brzuchu to co wpadnie do macicy to sie wyleje......hmmmm
  • Moze to smieszne!ale...Od kilku dni biore luteine,a wiadomo,ze od niektorych hormonow sie tyje.To zadna wymowka,tylko jem normalnie,jak wczesniej-sniadanie(zazwyczaj zupa ml lub jogurt z muesli),obiad(tylko 2danie jem),w miedzyczasie owoce,jogurty,pelno herbatek owocowych.Dodatkowo chodze na aqwaaerobic-2xtydz.I tak zastanawiam sie-dlaczego tyje?jedyne co wymyslilam to ta luteina,ale po kilku dniach brania takie skutki uboczne?Zauwazylyscie cos takiego u siebie?i to nie zbierani...
  • Witam dziewczyny czy tez tak macie, ze nie zmienilyscie stylu zycia,ilosc jedzenia a mimo wszystko tyjecie po CLO? A moze to po Luteinie? Nie mam problemow z tarczyca. Mialam za malo progesteronu, za duzo prolaktyny, cykle bezowu. Mam wrazenie jakbym tyla nawet po przelknieciu sliny ;-). Nie czuje sie z tym dobrze. Zeby to jeszcze czemus sluzylo, byl jakis efekt, do czegos zmierzalo, a @ i tak przychodzi......... Pozdrawiam,
  • Witam Was Chciałam zapytać te dziewczyny, które biorą leki hormonalne - czy tyje się po nich, jeśli tak , to bardzo?Znam dziewczynę, która 9 lat temu urodziła, ale wcześniej była leczona na niepłodność i z rozm. 36 ma ...? nawet nie śmiem jej spytać jaki rozm. jest baaaardzo otyła. Czy teraz hormony też powodują otyłość. Jestem dopiero po babaniach hormownów i coś czuję, że bez leków się nie obędzie - a boję się otyłości, bo ona niesie też swoje konsewkwencje zdrowotne. Czekam ...
  • Witam koleżanki,napiszcie,czy po tych lekach jest efekt tycia?
  • Ja strasnie tyje, Clo w pierwszym cyklu nie zadzialal, ale po jednym cyklu mam 4 kg na plusie....
  • Czy tyłyscie po lekach do stymulacji przy ISCI. A jezeli tak, czy same leki tak spowalniały przemianę materii, powodowały zatrzymanie wody, czy po prostu zwiększały apetyt?
  • 2 cykle duphaston, bromek i co? + 4 kilo:(((( a dopiero schudłam, tyle walczyłam, na brzuchu opona taka, że siłą by mnie nie zatopili-H E L P!!!!
  • Mam pytanie czy po clo zawsze przybiera się na wadze ?? Mam następny cykl z clo i wolę się odpowiednio przygotować do tych cykli i uważać jeśli to nieuchronne to tycie będe inaczej jadła ... A i co z prowadzeniem auta ?? Gdzieś wyczytałam że nie powinno się prowadzić samochodu :(( I w ogóle że samopoczucie kiepskie... Ciekawe czy siły na ćwiczenie mio zostana ??
  • a normalnie BARDZO sie swiece, wycieram to chusteczka jesli jestem poza domem i przed kazdym wyjsciem myje i klade matujacy podklad... w kazdym razie mysle ze tusza niekorzystnie wplywa na zenskie hormony a co Wy o tym myslicie?
  • Witam serdecznie, rzadko tu bywam, ale czytam regularnie:) Rozpoczeliśmy ponownie staranie o dzidzie. W grudniu 3 nie udane ICSI. Decyzja badania immunologiczne. Wyniki w sumie ok, oprócz: subpopulacje limfocytów- liczba komorek NK za wysoka. Decyzja: sterydy. Doktor przepisał Dexametazon. Napiszcie prosze, czy brałyście ten lek i jak sie po nim czułyście. Doktor postraszył mnie gwałtownym tyciem ,jesli nie bede uważała na to co jem.
  • Hej ! Od paru miesięcy zażywam Orgametril i zauważyłam, że przytyłam. Mimo diety (1000-1500 kcal),ograniczenia słodyczy, ćwiczeń nie mogę utrzymać wagi, nie wiem co się dzieje ! Powiedzcie mi, dlaczego tak przybieram na wadze? Czy jest szansa, że po skończonej kuracji hormonalnej wrócę do dawnej wagi ?
  • od 8 m-cy biorę bromka, przez ostatnie 3 m-ce bralam luteinę i co wchodzę na wagę to widzę że więcej waże. Chodzę na aerobik, jem nie więcej niż kiedyś a jedak. Dziewczyny czy WY też macie taki problem. Dzidzi najważniejsze, ale w spodnie też chciałabym się mieścić.
  • CZy po tych wszystkich hormaonach, które tzreba brać przed ICSI albo IMSI czy innym INF przytyłyście?
  • mam pytanie do wszystkich CLOtek:-)czy prztylyscie w tarkcie stymulacji CLO? to moja pierwsza stymulacja, wzielam 5 tabletek i z dnia na dzien czuje sie ciezsza.Zle sie czuje, chyba to wszystko odstawie i KONIEC:- (((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( ((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
  • Przechodziłam już przez estrogeny, luteinę, jestem IV cykl na CLO przytyłam pomimo bardzo uważnej diety (jem zdrowo, niedużo, nietłusto, nie jem słodyczy, ziemniaków, chleba, kasz makaronów i ryżu itp. nie piję soków) regularnych ćwiczen i stalych godzin posiłków przytyłam od wakacji już 3 kg. Proszę powiedzcie czy są jakieś leki po których tyje się bardzo, po jakich i ile przytyłyście i czy po ich odstawieniu wróciło wszystko do normy. Może są leki, które mają swoje "nietuczące...
  • Od kilku miesięcy biore Bromergon (Prl 170!! przy normie do 25) 2x 1 tabl. Jak tylko prolaktyna mi spadła to lekarz kazał zaprzestać brania leków, lecz po ponownym wzroście znowu zaczełam je łykać. Dużo czytałam tu o badaniu z obciążeniem i zastanawia mnie to,że nie kazano mi jego wykonać przy takiej wysokiej prolaktynie! Ale mam inny problem. Bardzo przytyłam odkąd biorę Bromergon, a dodam, że generalnie odżywiam się zdrowo i jej bardzo mało. Czy to normalne? Któraś z Was przytył...
  • Dziewczyny, biorę luteinę od 3-ch dni (tj od 17 dc) i jestem wciąż okropnie głodna. Powiedzcie proszę, czy możliwe jest że te dwa fakty się łaczą ze sobą, czy po prostu to jeden z objawów przed-@-owych. Ta druga wersja jest też u mnie możliwa. Napiszcie proszę czy zaobserwowałyście może u siebie jakies objawy (poza tymi docelowymi) brania luteiny?
  • okazuje sie, ze od pazdziernika, kiedy to zaczełam leczenie, wskoczyło mi prawie 7 kilo:( i wczoraj gin-endo dała mi metformax, bo powiedzialam, ze 5 razy w tygodniu ćwicze po 45 min od 1 stycznia i nic nie schudłam, a nawet utyłam:( powiedzcie czy moge liczyc na to, ze cos sie ruszy po tym leku? no i czy bierzecie to cały cykl czy tylko przed owulacja?
  • witajcie,jestem po pierwszej wizycie u dr K i juz wątpię,czy dobrze zrobiłam,mnóstwo pacjentek,opónione wizyty i pośpiech,pośpiech ,nie nadązałam za jej tokiem myślowym,dla mnie za szybko i za duzo na raz,ciągle jakies zmiany,dopowiadania,poprawiania,w aptece dla odmiany pomylili mi lek,dobrze ,ze coś mnie tchnęło i sprawdzałam skutki uboczne,totalna pomyłka! jestem rozdygotana i przez to wszystko,co się dzieje straaasznie nerwowa i płaczliwa,wątpię w sukces..mam tylko 20proc:(Dzie...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się