tycie

(4 wyniki)
  • Witajcie Forumowiczki i Forumowicze. W tym wątku chciałbym przedstawić swoją prywatną ocenę co doprowadziło mnie do wyniku 147 kilo - samoanaliza być może ułatwi wytrwać w nowej wadze do której dążę od pół roku. Jako dzieciak byłem 'normalnej' budowy. Po tacie odziedziczyłem grube kości i szeroką klatkę piersiową. Ojciec też uprawiał różne sporty (niewyczynowo) - pływanie, tenis, piłkę. Na szczęście mam to po nim. Moje problemy zaczęły się gdy wolny czas spędzałem z dziadkiem. Dziadek c...
  • Zastanawiam sie czy jak schudne,to wróce do dawnego wygladu...czy poprostu uda mi sie schudnac z ud,pupu,łydek,tłowia...a te policzki...wrrr...pomóżcie,jest to możliwe??? Dziekuje
  • mi poszlo po ramionach rekach pod biustem nad biustem biust nic..uff na szczescie ale pewnie cos z biustu poleci podbrodek troche po twarzy no i brzuch gladszy..tylek sie troche podniosl..ale boczki nawet nie drgneły jak jest u was????
  • Jaka dieta jest najlepsza na zrzucenie brzuszka, tyje tylko i wyłącznie w tym miejscu, nogi mam chudne, tyłek zgrabny (ale skromna jestem), a brzuch jak w 5 miesiącu ciąży. :-| Coś zjem odrazu mi się brzuch powiększa, już nie mam siły z tym ciągle walczyć... Nie mam siły... :(

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się