tycie

(162 wyniki)
  • Witajcie. Biore Cilest od 7-miu lat.Nigdy nawet na poczatku po nim zle sie nie czulam i tez nie przytylam .Mam pytanie:czy jesli nie przytylam na poczatku tabsy moglyby byc powodem tycia pozniej??? Nie zmieniajac w ogole diety i trybu zycia sporo ostatnio przytylam i zastanawiam sie czy powodem tego moglyby byc tabsy. Pozdrawiam
  • Ja nigdy nie mialam tendencji do tycia i nie wydaje mi sie zebym jadla wiecej niz zwykle a jednak przytylam chyba ze 3 kilo w ciagu 2 miesiecy po zmianie tabletek. Zastanawiam sie czy jest sens zmieniac znowu (tylko z tego powodu, bo ogolnie jestem zadowolona)??? Czy macie jakies doswiadczenia z tyciem po niektorych tabsach?? Czy jak zmienilyscie to waga spadala? Dzieki za rady.
  • Nie wiem co sie dzieje,ale tak jak w temacie tyje w oczach.Brzuch i biodra strasznie.W ciagu 3 tyg bralam 2 antybiotyki z 3 dniowa przerwa.Pierwszy nie pamietam kurcze nazwy nie pomogl,drugi to lakcid.Jutro biore ostatnia tabletke.Czy to mozliwe,ze tyje po antybiotyku.Zadnej zmiany w diecie,waga bez zmian a puchne normalnie.Pomocy,plisss.Pozdrawiam
  • Miałam straszne problemy z trądzikiem, którego przez około rok nie mogłam sie pozbyć... po zaliczeniu chyba z 10 dermatologów jeden z nich doradził w końcu witytę u gina i terapię antykoncepcją i tak też zrobiłam. Dostałam cilest. Na początku wszystko było w porządku zero objawów ubocznych a trądzik pomalutku schodził...Po jakimś miesiącu zaczełam gwałtownie przybierać na wadze ok 1kg na miesiąc pomimo iż nie zmieniłam nawyków żywieniowych a wręcz zaczełam się ograniczać po 2 ki...
  • Od kilku tygodni biorę Dostinex na zatrzymanie laktacji i zaczęłam tyć. Mam podpuchnięte oczy, piersi mi wypadają ze stanika i nie mieszczę się w dżinsy. Nie jem więcej niż zwykle. Napiszcie o swoich doświadczeniach z tym lekiem.
  • Przestraszylam sie nie na zarty. Rok temu wazylam 58 kilo. Teraz 71. Nie wiem dlaczego.Jem tyle ile jadlam,cwicze...a nwet inaczej jak zaczelam tyc zaczelam sie odchudzac. Zaczelam tyc od listopada. Okazalo sie,ze jestem w ciazy(zaczelam tyc jeszcze prze).Poronialam w 3 miesiacu.Prze kolejny mieisiac (+2 w czasie ciazy) bralam duphaston... I waga wciaz rosnie. Biore terma line, nie jem po 18 jesm 1500 kcal dziennie. Hormony tarczyc w normie.RATUNKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jestem p...
  • w ciągu ostatnich trzech lat przytyłam ok. 23kg, z 67 do 90 :-(((( To nie jest tak, że leżę, jem i tyję... Od zawsze, czyli od 9 lat chodze na aerobik. Normalnie 2 razy w tygodniu. W ostatnim roku 3 razy w tygodniu - na mój wniosek (stałej uczestniczki ;-) utworzono dodatkową grupę :-) Ostatnie lata to jednak w moim życiu ciągły, paskudny, nie opuszczający mnie stres. Najpierw zwolniono mojego dyrektora, który na odchodnym powiedział nam, że nas wszystkich "wybiją"... Ja miałam ...
  • Po okresie karmienia piersią wróciłam do palenia papierosów. A teraz pasowałoby mi rzucić. W tym miesiącu zacznę brać tabletki anty i nawet lekarz zalecił, by rzucić to cholerstwo. W sumie to juz jestem zdecydowana. podejrzewam jednak, że bez wspomagaczy się nie obejdzie (czytałam co pisałyście o Tabexie itp), bo palić raptem zaczęłam dużo i ciągnie mnie strasznie. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz: jedna z Was napisała, że rzuciła fajki i tyje. Jest to o tyle dla mnie ważne, że ...
  • Witam, Proszę mi powiedzieć jak to jest. W sierpniu ub.roku urodziłam synka. Do czerwca br karmiłam go piersią. Od kwietnia zaczęłam ograniczać karmienie i stopniowo przybierać na wadze. W tej chwili automatycznie podskoczyło następne 2 kg. Od miesiąca biorę tabletki antykoncepcyjne, a od 3 tyg mam początkowo obfite miesiączki, a do teraz skrzepy. W sumie wróciło mi z 5 kg. Dobra wiadomośc to taka ze już nie idzie w gore. Ale nie wiem, czy mi jeszcze hormony regulują się i mogę z tego powod...
  • Chcialabym sie Was zapytac czy moze tak ja przytyliscie, wlasciwie bez konkretnego powodu, po odstawiniu tabletek antykoncepcyjnych (Yasmin)? Zdecydowalam zrobic sobie przerwe,choc obawialam sie skutkow ubocznych ,o ktorych wielkorotnie tu pisaliscie.I tak cera zrobila mi sie znowu tlusta,choc nie ma zadnych wypryskow.To samo tyczy sie wlosow,ktore juz nastepnego dnia staja sie tluste.Jednak najwiekszym moim problem jest tycie w niesamowitym tempe.Bardzo mnie to martwi,bo jeszcze n...
  • Cześć Dziewczyny! Słyszałam że za tycie po ciąży mogą być odpowiedzialne hormony. Mam ten problem że w ciąży ładnie chudnę i od razu po ciąży tez a jak przestaję karmić od razu waga strasznie idzie w góre , nadmienie tylko ze nie objadam się bardziej niż przedtem i ćwiczę a czuję się jak napompowana. Chciałabym zrobić badania hormonów z krwii, słyszałam ze podstawowe to tarczyca (TSH chyba ) czy powinnam zbadać jeszcze jakies inne hormony? Pozdrawiam i czekam na rady
  • Witam, wybieram się z tym do lekarza, ale może ktoś miał podobny problem. Otóż staram się odżywiać z głową. Unikam fastfoodów, słodyczy, chipsów. Na śniadanie jem musli, potem obiad. Nie jem po godzinie 18:00.Piję herbatę zieloną, słodzoną 1 łyżeczką miodu. Chodzę na aqua aerobic 2 razy w tygodniu no i...no właśnie tyję!! Ważę już 90 kilo, choć moja normalna waga to 65. Od wielu lat taką właśnie wagę miałam, ani nie rosła ani nie malała.Było ok. Pół roku temu odstawiłam tabletki ...
  • Kiedyś bralam tabletki antykoncepcyjne Harmonet, bylo to moze przez okres 1,5 roku pożniej przestalam i jakos do dzis nie wrocilam do ich brania. Teraz jednak mam zmiar przy najblizszej wizycie u ginekologa poprosic i recpete. Podczas zazywania Harmonetu jednak strasznie tyłam i bardzo trudno było pozniej zbic te kilogramy - zreszta do dzisiaj sie z tym borykam a minely 2 lata. Teraz jestem na diecie, cwicze, itd, i boje sie ze gdy znowu zaczne zazywac to znou przytyje! Chciala...
  • Zaczęłam przyjmować Logest. Wiadomo, że po hormonach często się tyje, a ja chciałabym tego choć w minimalnym stopniu uniknąć. Ale żeby przeciwdziałać muszę najpierw wiedzieć od czego to. Co takiego wyczyniają te hormony, że przybieramy kilka kg? Spowalniają przemianę materii? - to może powinno się pić jakieś zioła przyspieszające ją. Zwiększają łaknienie? - może powinno się bardziej siebie pilnować. Czy coć innego?
  • witam, Mam wazne pytanie o tabletki cilest. Jeszzce nigdy zadnych nie zaqzywalam,lekarz kazal mi sie zastanowic nad rozpoczeciem. Głownie tabletki sa mi potrzebne na poprawe cery(wypryski na dekolcie i plecach),spowodowanie mniej obfitych miesiaczek, usuniecie nadmiernego owłosienia. Czy te tabletki sa pomocne w takich przypadkach?czy ktoras z Was zazywala i przyniosly efekty??Oczywiscie nie ukrywam ze zalezy mi rowniez na antykoncepcji. Co polecacie cilest czy nowosc yasminelle??...
  • czytałam przed chwilą wątek o szybkim tyciu bez pozornej przyczyny. U mnie podobnie, z tym, że przytyłam tylko w jednym miejscu - w udach. Dziwne, bo ani nie zmieniłam trybu zycia, ani diety - a tu błyskawiczna zmiana. Co można na to poradzić i jaka może być przyczyna? I jak najlepiej to zrzucić?
  • Mm miec założona spiralę hormonalną. I tu pojawia się pytanie koleżanka powiedziała ze od takiej hormonalnej wkładki sie tyje ?? ja sądziłam że po tabletkach mozna przytyc ale po spirali hormonalnej???
  • Biore teraz yasmine, ale mam suchą skórę i brzydkie włosy. Chciałabym zmienić tabletki, ale nie mieć problemów z tyciem (zwalczam jeszcze ciążowe kilogramy). Brałam milvane (nie pamiętam, jak to się nazywało dokładnie), ale trochę puchłam. Cilest odpadł już na początku, bo kiepsko się czułam. Może macie doświadczenia pozytywne z innymi tabletkami i doradzicie, o co pytać lekarza?
  • Ni9e wiem co się dzieje! Jem regularnie, posiłki są małe (4 dziennie), a tyję! jeszcze 4 miesiące temu ważyłam 59 kilo, obecnie dobijam do 64 :(. jeszcze 2 tygodnie było ok 62-63, a teraz jak zaczełam się jeszcze odchudzać, to patrzę waga 64 :( jestem załamana, nie mam kontroli nad tym, a wcale nie jem duzo. Słodyczy nie jem, fasfoody również-out! Jak to możliwe?!!!!!! jestem załamana, bo naprawdę tyję z tygodnia na tydzień i to po kilogramie. jestem niska, mam 158 i wyglądam pa...
  • Niedlugo ide na wizyte do gin. i pewnie lekarz przepisze mi leki hormonalne. I teraz mam do Was pytanie (bo jestescie w takich sprawach doswiadczone;P) - czy po wszystkich tabletkach hormonalnych sie tyje? Czy zalezy to od organizmu? Najbardziej boje sie, ze utyje jakies 10 kg i bede wygladac jak klocek albo dostane wysypu "syfkow". CZy istnieja jakies tabletki bez skutkow ubovcznych? Oczywiscie jesli lekarz zleci mi jakies to bede je brala bo zdrowie wazniejsze.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się