tycie

(23 wyniki)
  • Słyszałam już wiele zdań na temat wahań wagi u bulimiczek. Mnie osobiście odchudziła z 75 do 50kg przy wzroście 173cm. Teraz w czasie sesji egzaminacyjnej przytyłam 5 kg i jestem na etapie zrzucania, co bez wątpienia uda mi się osiągnąć w przeciągu ok 2 tygodni. Ale nie o tym chcialam porozmawiać, tylko o wpływie samych produktów spożywczych na wagę. Gdy chudłam, moje bulimiczne ataki składały się głównie z pieczywa i innych mącznych wyrobów (w tym ciastka) oraz kasz, ryżów, mięs....
  • DZiewczyny, bardzo proszę o pomoc, co mam robić? Opiszę tak w skrócie, bo nie chcę was zanudzać, ale jestem załamana. W zasadzie już kończę leczenie z A., i do tej ory wszystko było dobrze, trochę przytyłam, czulam się ok (fiz.i psychicznie) ale ostatnio jedna rzecz mnie strasznie martwi. zaczęłam okropnie tyć, w zasadzie codziennie gdy wejdę na wagę, jest więcej :((( Dodam że tak jest od ok 2 m-cy, a ja jem mniej niż niedawno, nawet duuużo mniej :((( Nie się znowu wpędzić w to bagno z ...
  • Jak jest u was chudniecie czy tyjecie przy bulimii?????? Mam pytanie do wszystkich bulimiczek , czy odkąd zachorowałyście na bulimie to przytyłyście czy odwrotnie?????? Jak to jest u was???
  • od poniedziałku jestem znowu czysta. kcal w cigu dnia nie przekraczają 360. nie biorę prochów, nic mi nie jest (?). może trochę jestem osłabiona i strasznie boli mnie brzuch, ale poza tym nic. nie widzę efektów. wręcz przeciwnie - jestem coraz tęższa. boję się wejść na wagę, czuję jak tłuszcz jest coraz większy. co mam zrobić do cholery? nie chcę tak dłużej! jak przestanę w ogóle jeść do zacznę brać, a nie chcę tego znowu! chcę być czysta! :[ ćwiczę codziennie, regularnie. co r...
  • Ja mam swój sposób na schudnięcie. Jest nim prawdziwa i wielka MOTYWACJA. Jeżeli czegoś się tak naprawdę i ogromnie chce, to się to osiągnie.Jestem tego przykładem. Jeszcze 1 lipca br. ważyłam 96 kg. przy wzroście 164 cm. Byłam potworem, ale poczułam, że tak bardzo mi brak ładnych ciuchów, a w butikach największy rozmiar to 42, a ja miałam 50.Zapragnęłam tego rozmiaru 42 tak bardzo jak kobieta, która pragnie dziecka i wszystko zrobi aby go mieć. Zastosowałam dietę 1200 kal.Notesik i co ...
  • Umarłem. Moje 45 kilo rozkłada sie w ziemi lub płonie w piecu < moze sie starzy szarpną i mnie skremują > juz nigdy nie zjem chipsów o smaku chilli. Moglem je zjeść wczoraj, ale nie zjadlem bo sie odchudzałem. Dziś leze w trumnie i żałuje. Żałuje ze nie zjadłem tych czekolad od cioci Donaty ze Szwajcarii, pizzy z oliwkami, schabowego, i tony innych pyszności. Żywym imponowały moje kości, teraz wszyscy tutaj takie mają, większość jest nawet chudsza ode mnie. Szperam po tru...
  • ...skóra w pasie, na biodrach i kolo żeber...? Najmniej wazylam 45kg przy wzroscie 1,60m. Teraz sie poprawilo, obecnie waze 48-9kg, ale boje sie jeszcze normalnie jesc, zeby nie utyc... Jednego dnia jem malutko, a za pare dni mam ochote na to i tamto i pozwalam sobie na nieco wiecej... tak na przemian. Ostatnio (od ok. 2 tygodni) swedzi mnie skora w wyzej wymienionych miejscach, ale nie ma na niej zadnych zmian alergicznych czy coś, po prostu swedzi... Poprawia sie, kiedy posmaruj...
  • W końcu przestawiłam się na normalne jedzenie ale dzieje się ze mną coś dziwnego. Po tych katuszach mam rozregulowany metabolizm- tyję po dziennym spożyciu 1400 kcal. Jem regularnie, czasami ćwiczę aerobik i z początku,gdy zmniejszyłam porcje aby nie przekraczać 2000 kcal zrzuciłam 1 kg(wody). Dzisiaj po wejściu na wagę doznałam szoku! Czułam,że od kilku dni nie mieszczę się w dawny rozmiar i puchnę z minuty na minutę. Przytyłam 2 kilo w ciągu 2 dni(5 przez 9 dni). Już tyle wytrzymałam ...
  • Witam wszystkie co do jednej! Jestem tu pierwszy raz i zrobiło mi się naprawde niedobrze! Jestem od was dużo starsza, ale jednak coś mnie z wami łączy! Macie naście lat i sie po prostu wygłupiacie, wiem wiem to CHOROBA!!!! Też byłam taka głupia w szkole średniej się odchudzałam przy wzroście 165 ważyłam 39kg!!!!i czułam się świetnie! ale prawdą jest że te pare lat niejedzenia zrobiły z mojego organizmu śmietnik! Najpierw zatrzymał mi się okres! Dla niepoznaki wywalałam czyste podp...
  • Witam!! Mam pytanie do osob które zdrowieją z anoreksji... Czy wy też czujecie że umieracie? ja wiem jest to dziwne, ale czuje ze umieram ;-( Trace kontrole nad sobą ! nad ciałem nad umysłem !! Coraz trudniej jest mi NIE JEŚĆ !! ;( Tyje.. już waże 44kg.. to o wiele za dużo.. Kiedy będe chodzić na terapie wiem że waga znów będzie większa... Trace samą siebie.. Co robić w takim przypadku ? jak znaleźć sposób aby to tak nie bolało ?:( Ratujcie mnie Przyjaciołki !!! ;-(
  • Co sie ze mna dzieje. Bardzo malo jem i wylacznie produkty niskokaloryczne. Zero tluszczow, same warzywa i owoce, a pomimo tego trudno mi schudnac! Przy takim trybie odzywiania sie powinnam byc chudziusienka! Przy wzroscie 160 cm waze 51 kg co nie jest duzo i jestem z tego zadowolona. Ale gdy tylko zaczne "normalnie" jesc automatycznie tyje. Co prawda nie duzo, ale strasznie szybko o 3 -5 kg. Czy ktoras z was to miala? Jak z tego wyjsc i wyleczyc swoj organizm aby normalnie funkcjonowa...
  • Ale to nie bulimia bo nie wymiotuję. Taka żarłocznosc działa na mnie jak środek uspakajający. Efekty są już widoczne z każdym dniem coraz większa nadwaga. To mnie jeszcze bardziej stresuje i znowu jem, żeby się uspokpić. Błędne koło. Rodzice na mnie krzyczą, żebym zaczęła wreszcie dbać o siebie, ale czuję że to mnie przerasta. Czuję sie okropna i gruba, wstydzę się pokazywać ludziom. Najchętniej zamknęłabym się w domu i nigdzie nie wychodziła. Czasem żałuję, że to nie bulimia, bo ...
  • Ha no i stało się, muszę się z kimś podzielić 'radosną' nowina, bo trzymam w sobie aż nadto. Pierwszy rzyg od miesiąca 'czystosci'. A co mi dało bycie czystą? 4 kg w górę, frustracja, a teraz czuję się dobrze. CHciaz nie w pelnym slowa tego znaczeniu. Jestem glodna, jestem glodna caly czas, nie pamietam juz co to jest sytość, nie potrafie jej odczuwać. Nawet po posilku jestem glodna, nie potrafie się normalnie najesc. Bo co to jest normalnie? Skoro czuje sie jakbym zyla bez zolądk...
  • Ja rzygam jakieś 1,5 roku. Wcześniej ze 3 lata jechałam na przeczyszczaczach a jeszcze wcześniej 3 lata anoreksji. Dziś znów rzygałam mimo, że codziennie mówię, że z tym koniec ale chyba nie muszę wam tłumaczyć. Nienawidzę rzygania, przeczyszczaczy i tego całego bagna, kiedy to robię czuję sie jak najgorsza szmata ale wiecie co mnie w tym najbardziej wkurza? ŻE OD TEGO WCALE SIĘ NIE CHUDNIE! Robię takie cyrki, takie głupoty, rujnuję swoje zdrowie, zeszmacam się totlanie a nie d...
  • Jestem tutaj po raz pierwszy, takze witam Wszystkich serdecznie:) Nie mam bulimii, bo nigdy nie wymiotowalam po ataku obzarstwa, ale cierpie (nie znosze tego slowa, ale nie wiem jakie inne uzyc) na Binge Eating Disorder. Moje zycie to odchudzanie-obzeranie sie maksa dzien w dzien i tycie- odchudzanie-tycie i tak caly czas a latka leca. Od dwoch miesiecy jestem jednak na diecie i rownoczesnie probuje sobie pomoc, czytajac rozne ksiazki. Niestety dzisiaj pierwszy raz od tych dwoch mi...
  • mam problem z ustabilizowaniem mojej wagi. Jednego dnia (o tej samej porze-rano, na tej samej wadze, w tej samej pozycji, jedynie w majtkach)waze 43,7 a nastepnego juz 44,4. Tego dnia wcale nie jadlam wiecej, nie pilam az tyle zeby moglo miec to jakis wplyw na wage. Wprawdzie sie nie wyproznialam, ale poprzedniego dnia rowniez nie wiec znowu, nie sadze zeby moglo miec to jakis wplyw.Kiedy biore przeczyszczacze czasem one tez nie maja wplywu na wage(co jst b. dziwne!)Czasem zdaza sie , z...
  • Nagle przytyłam! Mam 165 cm i jak dotąd ważyłam 44 kg. Mam anoreksję i bardzo chciałam przytyć. Teraz ważę 50 kg i to stało się w 2 miesiące! Cieszyłabym się gdybym normalnie jadła, a wciąż jem dziwacznie i nie czuję się wolna. Jak to możliwe, co robię źle? Martwi mnie że wkrótce będę zbyt okrągła...
  • Naprawdę!!! Na początku wszystko wygląda cudownie i różowo. Osoba , która zachorowała jest przekonana, że w końcu znalazła genialny sposób na doskonałą sylwetkę bez odmawiania sobie przyjemnośći jedzeniowych. Ja schudłąm naprawdę dużo. Połączyła swoją "diete-cud" z intensywnymi ćwiczeniami i zgubiłam prawie 15 kilogramó. Rodzina była zachwycona, ja tym bardziej. Taka mądra a teraz na dodatek jeszcze śliczna, bo szczupła, he he he... Potem bywało różnie, waga wahała się wedle napadów, ...
  • Cieszę się, że znalazłam to forum. Widzę, że tu różne osóbki zaglądają. Jeśli o mnie chodzi, to przeszłam anorke, buli, wiem coś o rzyganiu, przeczyszczaniu, dietach, sporcie, szpitalach, itp. Niemniej jednak - ciągle mnie to meczy. Od pewnego czasu mam straszne napady obżarstwa. Przytyłam 10 kg. Juz kiedyś coś podobnego przeszłam (nawet 20 kg), ale to był prawdopodobnie wpływ leków, bo po ich odstawieniu wróciłam do normalnej wagi. Teraz do pewnego czasu było dobrze (do świąt), d...
  • mialam bulimie pewnia nadal ja mam, ale juz jestem spokojna i zyje mi sie lepiej. przestalam siebie nienawidzic. udalo mi sie dzieki diecie nisko węglowodanowej.gdy nie przekraczalam minimalnego zapotrzebowania na weglowodany czyli ok 70g dziennie to nie tyje. najdziwniejsze dla mnie bylo to ze jedzac jajecznice z 3jajek na sniadanie i porcje frytek na obiad schudlam do 53kg (mam 168)i wcale nie bylam glodna. tluszcz hamuje uczucie glodu. jezeli nie przekraczam min weglowodanow nie tyje...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się