Dodaj do ulubionych

idzie nowe

11.11.07, 18:57
Myślę, że po zmianach ( objęcie władzy przez PO ) w naszym banku pracownicy
np. gonzO nie będą mieć czasu w godzinach pracy dokładnie śledzić forum.
świeżcie, wiem co mówię.
Obserwuj wątek
    • czuk1 Re: idzie nowe 18.11.07, 16:21
      Kaktusie piszesz - "świeżcie" - czy to jest jakiś wyraz żargonowy? Znaczący np.
      zobaczycie, śledźcie ?
      Czy raczej błąd - czy nie powinno być raczej -
      " wierzcie" bądź "Świetnie wiem co mówię".?
      Ponadto sama treść postu jest dziwna. Dlatego nikt nie odpowiedział na pierwszy
      wpis.
      Kaktusie?
      Czy PO bedzie zajmować sie bankiem? Czy PiS zajmował sie nim poważnie? A jeśli
      nawet wpłyną "rządzący" na obsadę nowego prezesa , to przecież na tym rola PO
      zakończy się. Rola zarządzających bankiem bankiem będzie organizowanie pracy w
      banku.
      Ja tez (gdzieś tam)pracuję i blisko godzinę poświęcamy, wszyscy w pokoju, na
      aktualizację w internecie swej wiedzy i na poczytanie co w prasie fachowej
      piszą. Przecież to chyba normalne?
      I nie ma co straszyć ... jakąś tam PO. A tym bardziej pana gonzo, ktory jest
      fachowcem, potrafiącym znależć się na dobrym miejscu w każdej firmie, w kazdej
      ekipie
      rządzacej. Jego droga kariery jest teraz tylko w górę.
      To widać nawet na "naszym" forum.
      • bedzie_lepiej Re: idzie nowe 18.11.07, 18:21
        Czy PiS zajmował sie nim poważnie? - pisze czuk1
        Otóż to jest farsa na każdym kroku. Przykładem jest ROD Bydgoszcz.
        Słupki- to jest praca w banku. Nic więcej!!! A Prezes chyba nie wie
        co sie wokół Niego dzieje. Łyka wszystko jak małpa kit, że wszystko
        jest OK. Lepiej jakby sam ruszył dupę i sam sprawdzał, to na tym
        lepiej by wyszedł, a tak...no cóż?
        • czuk1 Re: idzie nowe 19.11.07, 15:49
          Niech politycy nie w...rzają sie do banku. Niech zrobią tylko konkurs prawdziwy,
          w warunkami jakie kandydat musi spełnić i...będzie okej.
      • robotnik_pkobp Re: idzie nowe 19.11.07, 20:30
        czuk1 no widzisz Ty masz czas na czytanie prasy w necie i uważasz ze to normalne
        - zgoda, ale co powiesz na to jak my nie mamy nawet czasem czasu iść do kibla, a
        o czytaniu maili nie wspomne - czytanie prasy to już dla nas zupełna abstrakcja
        • piekna40 Re: idzie nowe 19.11.07, 21:17
          Popieram mego przedmówcę , u nas również bardzo często nie mamy czasu zrobić
          siusiu i około 16-tej oszalały pęcherz nie pozwala już o tym zapomnieć, nie
          mówiąc o spokojnym zjedzeniu śniadania, które je się w pośpiechu nad klawiaturą,
          co zajmuje ok. 2 minut.
          Prasę, czy uchwały ,wytyczne , decyzje etc. czytam wieczorami,a raczej nocami w
          domu, w przerwach pomiędzy ugotowaniem obiadu dla męża i 2 dzieci oraz praniem i
          prasowaniem.
          Gratuluję tym wszystkim, którzy mają czas na godzinne prasówki w pracy, bo u nas
          to nie do pomyślenia.
          • czuk1 Re: idzie nowe 22.11.07, 07:51
            Wiem jak jest w banku.
            To jest do d...
            Wtedy taki pracownik zostaje w tyle za klientami
            w zakresie wiedzy ekonomicznej. Pracą wszyscy -
            bank, klient i pracownik.
            • tigra5 Re: idzie nowe 22.11.07, 22:22
              A prezes patrzy z wysoka i nie chce zobaczyc tych szraków na dole i daje sobie
              wciskać kit? Nie on chce widziec tyle ile chce.No chyba że mu stołek od parapetu
              na 13-pietrze odsuwają ,a stanie na palcach męczy????

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka