Dodaj do ulubionych

jest nowy adres

23.01.06, 06:40
Zapraszam Wszystkich lubiących pooglądać jak było w latach 60 , może ktoś się
rozpozna.Pragnę systematycznie wstawiąć coraz to nowsze zdjęcia o czym będę
powiadamiać. Życzę miłego oglądania i o kontakt w razie odnalezienia siebie
na którymś ze zdjęć.
Oto adres atobos1949.w.interia.pl
Obserwuj wątek
    • stalowianka Re: jest nowy adres 23.01.06, 10:54
      coś nie tak z tym adresem...
      • muminek22 Re: jest nowy adres 23.01.06, 12:39
        Wszystko wporządku proszę skopiować go i przenieść do adresu wyszukiwarki.
        Pozdrawiam
        Muminek22
        • jasnoniebieski.5 Re: jest nowy adres 23.01.06, 12:46
          Wszystko jest w porządku, tylko te miniaturki są w jednym wierszu, i strasznie
          niewygodne jest ciągłe przesuwanie w lewo aby kliknąć w kolejną miniaturkę
    • muminek22 Re: jest nowy adres 24.01.06, 06:52
      Następne strony już niedługo adres ten sam z dodatkiem liter w kolejności
      alfabetycznej po cyfrach 1949. Tam będą zdjęcia z lat szkolnych Szkoła
      Podstawowa nr.2 i LO nr.44 w przygotowaniu widoki Stalowej Woli i imprez
      masowych.
      Pozdrawiam
      Muminek22
    • majka651 Re: jest nowy adres 24.01.06, 22:45
      Świetne zdjęcia!!!Uwielbiam stare fotografie i stare pocztówki ze Stalowej.
      Taka kolekcja to prawdziwy skarb. Bardzo miło się to ogląda , mnie nawet nie
      przeszkadza , że nikogo nie znam z tych zdjęć ( chociaż z nadzieją szukałam, że
      odnajdę kogoś z moich bliskich). Świetne! Z niecierpliwością czekam na ciąg
      dalszy.
      • muminek22 Re: jest nowy adres 25.01.06, 13:08
        od wczoraj jest następna porcja pod adresem atobos1949a.w.interia.pl postaram
        się by montować odsyłsacze do następnych nowych stron ale narazie proszę
        dodawać po 1949 kolejne litery alfabetu
        Pozdrawiam
        Muminek 22
    • nyyankee Re: jest nowy adres 25.01.06, 18:59
      Ciekawe zdjęcia. Jest także sporo zdjęć mojej mamy i jej klasy z lo 44. Cieszy
      się że ktoś się zdecydował umieścić je w internecie. Pozdro
      • muminek22 Re: jest nowy adres 25.01.06, 19:31
        Bardzo proszę o kontakt na mego e-maila ponieważ w ten sposób staram się
        odszukać koleżanki i kolegów z tamtych lat.
        Pozdrawiam
        Muminek22

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka