muminek22
23.01.06, 06:40
Zapraszam Wszystkich lubiących pooglądać jak było w latach 60 , może ktoś się
rozpozna.Pragnę systematycznie wstawiąć coraz to nowsze zdjęcia o czym będę
powiadamiać. Życzę miłego oglądania i o kontakt w razie odnalezienia siebie
na którymś ze zdjęć.
Oto adres atobos1949.w.interia.pl