dj.rydzyk 17.12.07, 09:51 że jest to szpital prywatny - samorządowa spółka załoźona na bazie starego bankruta. mam nadzieje, ze takich ośrodków będzie więcej a układ profesorsko ordynatorski w końcu legnie w gruzach zegar tyka panowie :-) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
harry_lepper Re: Lekarze wolą Zamość 17.12.07, 20:10 Jest Pan w błędzie. Szpital, o którym mowa w artykule jest jednostką publiczną. Jej organem założycielskim jest Urząd Marszałkowski w Lublinie. Owszem w Zamościu istnieje również drugi szpital, który jest jednostką prywatną i chyba ten właśnie miał Pan na myśli pisząc swoje uwagi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hazela Re: Lekarze wolą Zamość IP: *.chello.pl 18.12.07, 16:45 Zawsze uważałam, że możemy być dumni z naszego szpitala Jana Pawła II :))) Odpowiedz Link Zgłoś