Dodaj do ulubionych

Lekarze wolą Zamość

17.12.07, 09:51
że jest to szpital prywatny - samorządowa spółka załoźona na bazie starego
bankruta.

mam nadzieje, ze takich ośrodków będzie więcej a układ profesorsko
ordynatorski w końcu legnie w gruzach

zegar tyka panowie :-)
Obserwuj wątek
    • harry_lepper Re: Lekarze wolą Zamość 17.12.07, 20:10
      Jest Pan w błędzie. Szpital, o którym mowa w artykule jest jednostką publiczną.
      Jej organem założycielskim jest Urząd Marszałkowski w Lublinie.
      Owszem w Zamościu istnieje również drugi szpital, który jest jednostką prywatną
      i chyba ten właśnie miał Pan na myśli pisząc swoje uwagi.
      • Gość: hazela Re: Lekarze wolą Zamość IP: *.chello.pl 18.12.07, 16:45
        Zawsze uważałam, że możemy być dumni z naszego szpitala Jana Pawła II :)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka