gammma 21.10.03, 16:59 nie ma chetnych na jubileuszowe 2000? to ja Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gammma Re: 1........0.........BUM BUM .......... 2000 21.10.03, 17:01 z tego wszystkiego wyslalo mi sie wczesniej niz powinno. i kto sie tego spodziewal ze nam tak szybko 2000 stuknie? Janusz jak to bylo? 1800 mialo byc w marcu? czy cos takiego? pozdrawiam milych forumowiczow, zycze milej pisaniny a reszcie milej lektury! g > nie ma chetnych na jubileuszowe 2000? to ja Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ubott Re: 1........0.........BUM BUM .......... 2000 IP: *.zamosc.sdi.tpnet.pl 21.10.03, 18:54 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: janusz Re: 1........0.........BUM BUM .......... 2000 IP: *.aster.pl / *.acn.pl 21.10.03, 20:56 Myliłem się i to bardzo !!, ale kto się spodziewał, ze w dwa miesiące, chyba niecałe, wskoczy nam ponad tysiąc postów!. A Ty mi chyba zrobiłaś na złość i sama napisałaś chyba z 300 listów! Nie pamietam tylko ile Ty prognozowałaś, chyba nie odważyłaś się w ogóle? Świętuje 2000 post z Wami, piję to Szampanskoje Igitskoje, zaraz chyba otworzę druga butelkę:-) Odpowiedz Link Zgłoś
gammma Re: 1........0.........BUM BUM .......... 2000 22.10.03, 08:40 ja sie nie odwazylam? no co ty! obstawialam 18000 w marcu, czyli jedno zero wiecej niz ty. ale to raczej nie bedzie samospelniajaca sie przepowiednia. jak sie ma druga butelka? pzdr g Gość portalu: janusz napisał(a): > Myliłem się i to bardzo !!, ale kto się spodziewał, ze w dwa miesiące, chyba > niecałe, wskoczy nam ponad tysiąc postów!. A Ty mi chyba zrobiłaś na złość i > sama napisałaś chyba z 300 listów! > Nie pamietam tylko ile Ty prognozowałaś, chyba nie odważyłaś się w ogóle? > Świętuje 2000 post z Wami, piję to Szampanskoje Igitskoje, zaraz chyba otworzę > druga butelkę:-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: janusz Re: jak Hetman? IP: *.aster.pl / *.acn.pl 21.10.03, 21:20 Do jutra teraz juz sie skupiam na meczu , Juwentus dobrze gra to warto popatrzeć... a może ktoś wie jak tam Hetman sobie radzi? Odpowiedz Link Zgłoś
czuk1 Re: jak Hetman? 22.10.03, 07:36 Gość portalu: janusz napisał(a): > Do jutra > teraz juz sie skupiam na meczu , Juwentus dobrze gra to warto popatrzeć... a > może ktoś wie jak tam Hetman sobie radzi? UBOOT , JANUSZ, GAMMA - Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: janusz Re: jak Hetman? IP: *.aster.pl / *.acn.pl 22.10.03, 09:16 Jaki ze mnie pan:-),Mariusz a Hetman nie pany?, chyba zaraz spojrzę do wydań internetowych, miejscowch czasopism... Odpowiedz Link Zgłoś
demkel Re: jak Hetman? 22.10.03, 11:01 Gość portalu: janusz napisał(a): > Jaki ze mnie pan:-),Mariusz a Hetman nie pany?, chyba zaraz spojrzę do wydań > internetowych, miejscowch czasopism... A nie lepiej na www.hetman.zamosc.pl ? Już w sobotę wielkie derby Motor-Hetman!!! Oj będzie się działo :) Odpowiedz Link Zgłoś
czuk1 Re: jak Hetman? 22.10.03, 12:14 demkel napisał: > Gość portalu: janusz napisał(a): > > > Jaki ze mnie pan:-),Mariusz a Hetman nie pany?, chyba zaraz spojrzę do wyd > ań > > internetowych, miejscowch czasopism... > > A nie lepiej na www.hetman.zamosc.pl ? > Już w sobotę wielkie derby Motor-Hetman!!! > Oj będzie się działo :) Pisałem o Was porównując do Hetmana. Hetman jest oczywiscie PANY. Użyłem tej oceny do Was w miejscu gdzie piszemy o Hetmanie (a ja sportem nie zajmuje się) używając zwrotu PANY ( nie panowie, tylko, że jesteście Super). Ten okrzyk był to (wg mnie na miejscu) był sportową uciechą, że "nagoniliście" tyle postów na forum Zamość. Jeśli z Januszem przekamarzamy się - to dobrze. Jeśli natomiast nie rozumiemy - to jest to wyłącznie moja wina. pzdr m Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: janusz Re: jak Hetman? IP: *.aster.pl / *.acn.pl 22.10.03, 12:34 Ależ Mariusz ja zrozumiałem hasło PANY - okrzyk z boisk piłkarskich. A że przestawiłem sobie PANY na Pana i że nim nie jestem to tylko moje wnioski. Bardzo dobra wstawka i na miejscu z tymi PANAMI !:-) - lecz dalej nie uważam , żebym to ja należał do zakresu pojęciowego wyrazu "PANY" :-) Zostając przy gwarze sportowej, możnaby tak nazwac osoby: Mariusz , Gamma, Uboot,, przy okAZJI pozdawiam także innych waznych rozgrywających:-)) j Odpowiedz Link Zgłoś
czuk1 Re: jak Hetman? 22.10.03, 12:16 demkel napisał: > Gość portalu: janusz napisał(a): > > > Jaki ze mnie pan:-),Mariusz a Hetman nie pany?, chyba zaraz spojrzę do wyd > ań > > internetowych, miejscowch czasopism... > > A nie lepiej na www.hetman.zamosc.pl ? > Już w sobotę wielkie derby Motor-Hetman!!! > Oj będzie się działo :) Przepraszam. Mój ostatni post odnosi sie do Demkela. Choć Janusz też mnie nie zrozumiał poprzednio. pzdr Mariusz Odpowiedz Link Zgłoś
czuk1 Re: 1........0.........BUM BUM .......... 2000 22.10.03, 07:41 gammma napisała: > nie ma chetnych na jubileuszowe 2000? to ja Nim przyjechałem ze wsi mamy rok - w którym bedę szczęśliwy. Dzięki temu, że nie grzeszyłem z Ukrainkami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ubott Re: 1........0.........BUM BUM .......... 2000 IP: *.zamosc.sdi.tpnet.pl 22.10.03, 12:38 Uuuuu zostałem rozgrywającym !!! No prosze ....kariera przedemną ! Odpowiedz Link Zgłoś
ubott.1 Re: 1........0.........BUM BUM .......... 2000 27.11.03, 03:05 Chyba juz coś koło 4000 blisko Odpowiedz Link Zgłoś