Dodaj do ulubionych

Zuwanderer = problem

18.12.12, 09:37
www.gmx.net/themen/nachrichten/deutschland/88a1kkw-zuwanderung-studie-zeigt-zwiespalt-deutschen
Obserwuj wątek
    • chief-denunciator Re: Zuwanderer = problem 18.12.12, 11:20
      www.spiegel.de/wirtschaft/unternehmen/cerberus-verkauft-waffenfirma-bushmaster-nach-amoklauf-in-newtown-a-873539.html

      Pistolety w Nowym Roku podrożeją.

      Radzę zawczasu się zaopatrzyć...

      Главный стукач … ot, co...
      • gadupa Re: Zuwanderer = problem 18.12.12, 11:26
        Musisz na ulicy sie bardzo nerwowo rozladac. buahahahahahahahahahaha
        • chief-denunciator nerwowo rozladac. buahahahahahahahahahaha 18.12.12, 11:44
          www.heilkraeuter.de/lexikon/baldrian.htm

          Aby paluszki Ci się tak nie trzęsły...

          Главный стукач … ot, co...


          gadupa napisała:

          > Musisz na ulicy sie bardzo nerwowo rozladac. buahahahahahahahahahaha
          • gadupa Re: nerwowo rozladac. buahahahahahahahahahaha 18.12.12, 12:15
            Czemu sie od razu tyle denerwujesz? Trafil?

            buahahahahahahahahahahah!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka