Dodaj do ulubionych

Nie ma tygodnia bez zbrodni w rodzinie.

18.04.09, 12:31
Napewno kazdy zauwaza, ze od jakiegos czasu natezyly sie wiadomosci o
strasznych zbrodniach w rodzinach, amokach, zabijaniach niemowlat itd.
Zastanawiam sie czy to ciezkie czasy czy nadmiar mediow, chore spoleczenstwo? ...
Obserwuj wątek
    • annajustyna Re: Nie ma tygodnia bez zbrodni w rodzinie. 18.04.09, 13:55
      Przede wszystkim mamy szybszy dostep do takich informacji.
      • shabbat.shalom A dlaczego tu BBCode nie działa? 18.04.09, 15:07
        annajustyna napisała:

        > Przede wszystkim mamy szybszy dostep do takich informacji.
        -----------------------------
        • fan.club Ach, Subtonik, już zapomniałeś? 18.04.09, 16:16
          Za Bieruta - i nie tylko - nie było także wiele innych rzeczy.
          Ale była sprawiedliwość.
          Oszustów gospodarczych traktowano sprawiedliwie: po prostu czapa a
          nie jakieś tam bonusy...

          • shabbat.shalom Amnesty International 18.04.09, 17:47
            fan.club napisał:

            Oszustów gospodarczych traktowano sprawiedliwie: po prostu czapa a nie jakieś tam bonusy...
            -------------------------------------

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka