artur666 18.04.09, 12:31 Napewno kazdy zauwaza, ze od jakiegos czasu natezyly sie wiadomosci o strasznych zbrodniach w rodzinach, amokach, zabijaniach niemowlat itd. Zastanawiam sie czy to ciezkie czasy czy nadmiar mediow, chore spoleczenstwo? ... Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
annajustyna Re: Nie ma tygodnia bez zbrodni w rodzinie. 18.04.09, 13:55 Przede wszystkim mamy szybszy dostep do takich informacji. Odpowiedz Link
shabbat.shalom A dlaczego tu BBCode nie działa? 18.04.09, 15:07 annajustyna napisała: > Przede wszystkim mamy szybszy dostep do takich informacji. ----------------------------- Odpowiedz Link
fan.club Ach, Subtonik, już zapomniałeś? 18.04.09, 16:16 Za Bieruta - i nie tylko - nie było także wiele innych rzeczy. Ale była sprawiedliwość. Oszustów gospodarczych traktowano sprawiedliwie: po prostu czapa a nie jakieś tam bonusy... Odpowiedz Link
shabbat.shalom Amnesty International 18.04.09, 17:47 fan.club napisał: Oszustów gospodarczych traktowano sprawiedliwie: po prostu czapa a nie jakieś tam bonusy... ------------------------------------- Odpowiedz Link