hankam
01.10.17, 00:34
Kiedyś tu pisywałam, dawno temu.
Chciałam zapisać mamy starszych aspergeryków, jak sobie radzą z innym sposobem odczuwania swoich dzieci.
W stosunku do siebie, do bliskich, do spraw dla Was ważnych.
Spłakałam się dzisiaj jak bóbr.
Nie pierwszy raz, zresztą.