serumserum 22.11.09, 17:50 Jak na coś takiego mówi się (i pisze) w j. polskim? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
serumserum Re: Kinetic sprint 22.11.09, 17:52 A właściwie pełny termin brzmi: kinetic sprint triathlon. Przepraszam za pomyłkę. Odpowiedz Link
viki2lav Re: Kinetic sprint 25.11.09, 09:07 triathlon sprinterski, trojboj sprinterski Odpowiedz Link