Dodaj do ulubionych

Kinetic sprint

22.11.09, 17:50
Jak na coś takiego mówi się (i pisze) w j. polskim?
Obserwuj wątek
    • serumserum Re: Kinetic sprint 22.11.09, 17:52
      A właściwie pełny termin brzmi: kinetic sprint triathlon. Przepraszam za pomyłkę.
      • viki2lav Re: Kinetic sprint 25.11.09, 09:07
        triathlon sprinterski, trojboj sprinterski
        • serumserum Re: Kinetic sprint 25.11.09, 21:53
          Dziękujęsmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka