Dodaj do ulubionych

!que chuli! - ?:)

16.10.05, 09:07
Nie udalo mi sie znalezc, co to znaczy, moze tu ktos pomoze?smile
Jest to nawiasem mowiac komentarz rysunku.
Pozdro!
Obserwuj wątek
    • amaterasu1 Re: !que chuli! - ?:) 16.10.05, 10:54
      Coś w stylu - ale super!!!
      Pasuje?
      • musondelus Re: !que chuli! - ?:) 16.10.05, 16:30
        amaterasu1 napisała:

        > Coś w stylu - ale super!!!
        > Pasuje?

        Superbig_grin
        Dziękismile
        Rozumiem, że to po hiszpańsku? A powinien być gdzieś akcent czy tak jest ok?
        • princesita Re: !que chuli! - ?:) 21.10.05, 15:26
          Tak, hiszpański!
          Akcent nad "e" w que!
          Pzdr.
          • musondelus wielkie dzięki n/t 21.10.05, 18:37

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka