vanille 04.06.04, 13:17 Hej Wybiera sie ktos z Polski do Pau w wakacje? Pzdr Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
vanille Re: PAU 04.06.04, 13:50 Jeszcze jedno pytanie: Jakie sa polaczenia i ceny Paryz-Pau?? Odpowiedz Link
reine_marguerite Re: PAU 05.06.04, 10:18 Witaj, kopiuje moja odpowiedz z forum "Francja turystycznie". Mozna np. pojechac pociagiem. Sprawdz na www.sncf.com (szukanie polaczen: www.voyages-sncf.com/dynamic/_SvTermCommVoySaisie?_TMS=1086423446450&_DLG=SvTermCommVoySaisie&_LANG=FR&_AGENCY=VSC). Po 19h00 jest raczej niewiele pociagow, np.: 23h14-7h21 (Paris Austerlitz - Pau Gare), bilet bez znizek w jedna strone (2 klasa) - 92,80 euro, taryfa 12-25 - 70 euro 23h14-6h01 (Paris-Dax), 7h55-8h49 (Dax - Pau), bilet (2 klasa) - ok. 89 euro, taryfa 12-25 - ok. 75 euro (uwaga na periode blanche - nie ma znizek: pon. 10h00-15h00, pt. 15h00-20h00, niedziela - to samo Pozdrawiam. Odpowiedz Link