25.04.08, 18:50
jak brzmi prawidlowa wymowa marki "Givenchy"? twarde "g" czy takie typowo
zabojadzkie, zmiekczone??

Obserwuj wątek
    • janou Re: givenchy 25.04.08, 19:54
      tak jak w "j'y vais"

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka