klara_izydor 22.08.15, 16:48 Wściekły,Zorro i Uli są piękni,jak gwiazdy na niebie, ale nie znam piękniejszego od Ciebie... Z pensjonarskim pozdrowieniem - Klara Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
m.maska Re: Vidavilu 22.08.15, 16:56 klara_izydor napisała: > Wściekły,Zorro i Uli są piękni,jak gwiazdy na niebie, > ale nie znam piękniejszego od Ciebie... > > Z pensjonarskim pozdrowieniem - Klara > Lustereczko powiedz przecie... Odpowiedz Link
klara_izydor Re: Vidavilu 22.08.15, 18:17 Zaznaczam,że w życiu pozaforumowym - znam jednego - jeszcze piękniejszego niż Vidavil. To - Woody Allen. Odpowiedz Link
vidavil-125 Re: Vidavilu 23.08.15, 09:44 Ach Klaro Ozdobo tego forum w swej jaśniejąca klasie odbiegająca kobiecością z szarej rzeszy masie Sama Twoja obecność inne tworzy światy ach jakże chciałbym być kotem na progu Twej chaty. Odpowiedz Link
al-szamanka Re: Vidavilu 23.08.15, 11:25 klara_izydor napisała: > Wściekły,Zorro i Uli są piękni,jak gwiazdy na niebie, > ale nie znam piękniejszego od Ciebie... > > Z pensjonarskim pozdrowieniem - Klara > Nie obraz sie, Klaro, ale uwazam, ze jesli chodzi o tych trzech pierwszych, to zamiast w dziesiatke, strzelilas kilometr od tarczy. Kiszka okreslil mnie w sposob straszny i niesprawiedliwy (za to damskie bydle Felix rozdrapalby mu dokladnie twarz, a pazury posiada mocne i dlugie, gdyz nie cierpi ich obcinac), niemniej obiektywnie przyznaje,ze jego wyglad mozna bez problemow zaakceptowac. Odpowiedz Link
m.maska Re: Vidavilu 23.08.15, 13:26 Wszyscy sa siebie warci, unosza sie tylko wtedy kiedy moga sie klocic... Odpowiedz Link