22.08.15, 16:48
Wściekły,Zorro i Uli są piękni,jak gwiazdy na niebie,
ale nie znam piękniejszego od Ciebie...

Z pensjonarskim pozdrowieniem - Klara

Obserwuj wątek
    • m.maska Re: Vidavilu 22.08.15, 16:56
      klara_izydor napisała:

      > Wściekły,Zorro i Uli są piękni,jak gwiazdy na niebie,
      > ale nie znam piękniejszego od Ciebie...
      >
      > Z pensjonarskim pozdrowieniem - Klara
      >

      Lustereczko powiedz przecie...
      • klara_izydor Re: Vidavilu 22.08.15, 18:17
        Zaznaczam,że w życiu pozaforumowym - znam jednego - jeszcze piękniejszego niż Vidavil.
        To - Woody Allen.
        • vidavil-125 Re: Vidavilu 23.08.15, 09:44
          Ach Klaro
          Ozdobo tego forum w swej jaśniejąca klasie
          odbiegająca kobiecością z szarej rzeszy masie
          Sama Twoja obecność inne tworzy światy
          ach jakże chciałbym być kotem na progu Twej chaty.
    • al-szamanka Re: Vidavilu 23.08.15, 11:25
      klara_izydor napisała:

      > Wściekły,Zorro i Uli są piękni,jak gwiazdy na niebie,
      > ale nie znam piękniejszego od Ciebie...
      >
      > Z pensjonarskim pozdrowieniem - Klara
      >


      Nie obraz sie, Klaro, ale uwazam, ze jesli chodzi o tych trzech pierwszych, to zamiast w dziesiatke, strzelilas kilometr od tarczy.
      Kiszka okreslil mnie w sposob straszny i niesprawiedliwy (za to damskie bydle Felix rozdrapalby mu dokladnie twarz, a pazury posiada mocne i dlugie, gdyz nie cierpi ich obcinac), niemniej obiektywnie przyznaje,ze jego wyglad mozna bez problemow zaakceptowac.
      • m.maska Re: Vidavilu 23.08.15, 13:26
        Wszyscy sa siebie warci, unosza sie tylko wtedy kiedy moga sie klocic...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka