al-szamanka 21.02.18, 18:21 (PG-13) CGI Animation 4K "PARADISE" - by Studio Smack Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
a74-7 Re: spodobało mi się 21.02.18, 20:39 Tu mam cus dla grubego burka ;-D EL JARDIN DE LAS DELICIAS Odpowiedz Link
al-szamanka Re: spodobało mi się 21.02.18, 21:16 Odpowiednie. Pewnie chętnie by posiedział w takiej bani. Odpowiedz Link
a74-7 Re: spodobało mi się 21.02.18, 21:27 A pozniej ja namalowal ; najpierw w sepii...;-D Odpowiedz Link
m.maska Re: spodobało mi się 22.02.18, 16:35 a74-7 napisał: > A pozniej ja namalowal ; najpierw w sepii...;-D Jak to kolorowanki... Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: spodobało mi się 21.02.18, 21:29 a74-7 napisał: > aj tam , autor napalil sie maryski Podobno po maryśce powstają najlepsze dzieła Odpowiedz Link
al-szamanka Re: spodobało mi się 21.02.18, 22:02 Muszę spróbować, bo bez maryśki tylko tak mi wychodzą... Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: spodobało mi się 22.02.18, 21:11 al-szamanka napisała: > Muszę spróbować, bo bez maryśki tylko tak mi wychodzą... > > > > > > > Kochana,to jest piękne.Niektórzy(chyba po maryśce" )malują wszystkie baby z wielkimi cycami. To chyba seksiści? Odpowiedz Link
a74-7 Re: spodobało mi się 21.02.18, 22:13 Nie zle ; troszke bym mu kolnierz wyprostowala Ja w szkole podstawowej popelnilam portret Lenina na jakis konkurs Odpowiedz Link
al-szamanka Re: spodobało mi się 21.02.18, 22:15 a74-7 napisał: > Nie zle ; troszke bym mu kolnierz wyprostowala > Ja w szkole podstawowej popelnilam portret Lenina na jakis konkurs Lenina nie śmiałabym Odpowiedz Link
a74-7 Re: spodobało mi się 21.02.18, 22:18 Aj tam , prawie jak Boryslaw Budka tylko troche ostrzejsze rysy ;-D Pikus Odpowiedz Link