Dodaj do ulubionych

spodobało mi się

    • a74-7 Re: spodobało mi się 21.02.18, 20:38
      aj tam , autor napalil sie maryski winksmile
        • al-szamanka Re: spodobało mi się 21.02.18, 21:16
          Odpowiednie.
          Pewnie chętnie by posiedział w takiej bani.
          • a74-7 Re: spodobało mi się 21.02.18, 21:27
            A pozniej ja namalowal ; najpierw w sepii...;-D
            • m.maska Re: spodobało mi się 22.02.18, 16:35
              a74-7 napisał:

              > A pozniej ja namalowal ; najpierw w sepii...;-D

              Jak to kolorowanki...
      • rena-ta49 Re: spodobało mi się 21.02.18, 21:29
        a74-7 napisał:

        > aj tam , autor napalil sie maryski winksmile

        Podobno po maryśce powstają najlepsze dziełasmilesmile
        • a74-7 Re: spodobało mi się 21.02.18, 21:45
          Podobno to prawda .
          smile
          • al-szamanka Re: spodobało mi się 21.02.18, 22:02
            Muszę spróbować, bo bez maryśki tylko tak mi wychodzą...


            https://fs1.directupload.net/images/180221/ob6l427v.jpg
            • rena-ta49 Re: spodobało mi się 22.02.18, 21:11
              al-szamanka napisała:

              > Muszę spróbować, bo bez maryśki tylko tak mi wychodzą...
              >
              >
              > https://fs1.directupload.net/images/180221/ob6l427v.jpg
              >
              >
              >
              >
              Kochana,to jest piękne.Niektórzy(chyba po maryśce" )malują wszystkie baby z wielkimi cycami.
              To chyba seksiści?smilesmile
    • a74-7 Re: spodobało mi się 21.02.18, 22:13
      Nie zle ; troszke bym mu kolnierz wyprostowalawink
      Ja w szkole podstawowej popelnilam portret Lenina na jakis konkurs smile
      • al-szamanka Re: spodobało mi się 21.02.18, 22:15
        a74-7 napisał:

        > Nie zle ; troszke bym mu kolnierz wyprostowalawink
        > Ja w szkole podstawowej popelnilam portret Lenina na jakis konkurs smile

        Lenina nie śmiałabym big_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grin
        • a74-7 Re: spodobało mi się 21.02.18, 22:18
          Aj tam , prawie jak Boryslaw Budka tylko troche ostrzejsze rysy ;-D Pikus smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka